Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagy baj az ha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az ha, gyerekes a viselkedésem?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és szakított velem a 16 éves barátnőm.Azzal az indokkal hogy túlságosan gyerekes vagyok,nincs bennem ambíció és hogy,ilyen felfogással mindig csak egy eladó maradok.

Lányok miért baj az,hogy vidám természetű vagyok, szeretek sokat nevetni és nem vágyok magasabb beosztásra?



2014. márc. 12. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert így egy élettelen senki vagy, akivel nem lehet megfelelő jövőt tervezni. Lehetsz vidám és megélhetsz eladásból, de nem hinném hogy bárki is gy akar élni hogy újszülött csecsemővel van eladósodva a csekkekkel s mi egymással mert a barátjának nem voltak ambíciói, mert túl életvidáman fogta fel az életet
2014. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt az a baj, hogy fe sem fogtat, mit jelent a gyerekes szó.
2014. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amee nagyon ráérsz.... nem töcskölünk? :D
2014. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen szeretem egy kicsit lazábban venni néha a dolgokat.Ok nélkül széles mosollyal végezni a munkámat.Nevetni azokon akik rajtam nevetnek.Eljárni szórakozóhelyekre és jókat enni.

A barátaimmal programokat szervezni(disznóölés,szalonnasütés,vagy csak egy sörözés a kocsmában)Egyszóval szeretek élni.

Sok barátot szereztem ezzel a mentalitással,de rengeteg barátnőt vesztettem el nem tagadom.

De még mindig nem igazán értem az okát?

2014. márc. 12. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért vagy gyerekes ;)
2014. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azt hiszem félreérted..

tutira, hogy egy 16 éves lánynak nem ambíciód hiánya volt a gondja, vagy az hogy vidám vagy..

azzal senkinek sem lenne baja.


De azon azért elgondolkodhatnál, hogy felnőtt férfi létedre egy kislány tart magához gyereknek az elég ciki..

Szerinted mi lehet az oka a felsoroltakon kívül?



Plusz párkapcsolatszinten mit láttál egy 16 éves középiskolásban?

Mennyire volt neked társad?

Mit vársz egyáltalán egy kapcsolattól?


/ őszintén érdekel, mert én most töltöm a 27-et nő vagyok, a párommal élek 22 éve korom óta, hamarosan gyereket akarunk, házasok vagyunk...stb persze nem mindenki tart itt, meg nem mindenki vágyik arra amire mi...csak én tartok kapcsolatot 16 évessel és ne tudom elképzelni egy felnőtt párkapcsolatban... és ha ő egy tini kapcsolatban téged nemt artott megfelelően érettnek akkor az komoly nem gond, hanem fura/

2014. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

mi is sütünk szalonnát, elmegyünk a haverokkal vadkempingezni, aztán "fájtolunk" a zsarukkal, hogy en büntessen meg miatta... szoktunk disznóölésre menni, sörözünk, hülyülünk,

biciklitúrázunk... görkorizunk a skateparkban..stb..

én állandóan vidám vagyok, és kedves...mégsem tart senki gyerekesnek


/ csak azért írtam még1et mert a felsoroltak pont illenek ránk...:))/

2014. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért félreértés ne essék a szakítás ténye különösen nem okozott nálam,olyan nagy"lelki sebeket"." 2 hónapja félrészegen nem is inkább spiccesen ismerkedtem meg vele egy szórakozóhelyen.

Tehát nem volt egy nagy lamour.

Nem tartom magam vesztesnek mert valahogy egy két írásából ezt szűrtem le.Van munkám,külön lakok szüleimtől(egy önkormányzati garzon bérlakásban)de akkor is külön.Van kocsim vagy is inkább csak volt, múlt hónapban elcseréltem egy biciklire.

Szóval nem,nem hiszem hogy vesztes lennék vagy csak egy picit,de annyi kell is.

2014. márc. 12. 17:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6os lehet hogy az egyik haverod vagyok azért ismerős.Van gyerekes ismerősöd?
2014. márc. 12. 17:29
 10/12 anonim válasza:
#8-asra nézve tényleg elég gyerekesnek tűnsz.szerintem az volt a baja a csajnak,hogy nem vetted elég komolyan a párkapcsolatotokat,mint ahogy írtad,nem haltál bele a szakításba.ahhoz képest,hogy 27 éves vagy,tényleg gyerekesnek tűnsz.ilyen idős korban azért lehetnének már céljaid még akkor is,ha életvidám vagy,és nem lenne baj,ha a komoly dolgokat is meg lehetne beszélni veled
2014. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!