Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ' Az életemnél is jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

' Az életemnél is jobban szeretem ' - mondás nem túlzás? Nem gyerekes? Nem szeretheti senki jobban magánál akivel él, akkor magát elhanyagolja, magával nem törődik eléggé.

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Miért gondolod így? A történelemben nem egy példa volt, hogy valaki inkább végzett magával, hogy azt védje akit szeret.
2014. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez inkább azt jelenti, hogy nem tudnám elképzelni az életemet a továbbiakban anélkül az ember nélkül
2014. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Ja, nekem a kedvencem az "életem értelme". Aztán 2 hónap múlva meg másikra írja ugyanezt a nagy elvakult szerelmes. :D
2014. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ok, végzett magával, mert védte. Utána ki védte ? Ő is végzett magával ? És azután ? nem borzalmasan egoista az aki képes elvárni akárkitől hogy érte meghaljon aki védi ? Senkinek nincs joga senki életével rendelkezni.
2014. febr. 21. 13:37
 5/20 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak : nem képes nélküle élni ? Akkor aki azt az érzést , gondolatot kiváltotta belőle, igen csak önző, és uralni akarja az egész életét . Vagy nem ?
2014. febr. 21. 13:38
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

De szerintem is buta kijelentés. Ez pont olyan, mint hogy manapság mindenki mindenre azt mondja: "imádom". Amióta fellapoztam az értelmező szótárban, hogy mit jelent, SOHA nem mondom senkire és semmire. Helyette azt mondom: szeretem.


Ugyan így, nem mondanám emberre, hogy az életemnél is jobban szeretem. Lehet nagyon fontos nekem, de nem fogok ilyet mondani.

2014. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem kaptál még egy választ, de rájöttem, hogy te is olyan vagy, aki úgy tesz fel kérdést, hogy mindenkit kioktat. Ha már van egy számodra megdönthetetlen véleményed egy dologról, miért teszel fel egy kérdést? Hogy mindenkit kioktathass?
2014. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló, köszönöm a kioktatásodat :)
2014. febr. 21. 13:44
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Na látod erről beszéltem. :)
2014. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Heteske, azért a köszönömöt érted ugye ? A kérdést feltettem, mert nem vagyok fafej, és szeretném tudni, kinek mi a véleménye.
2014. febr. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!