Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék már párt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már párt, de nem tudom honnan?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nem tudom hogy fiúkkal vagy lányokkal kezdjek el előbb ismerkedni, nem tudom hogy melyik nem vonz jobban, de még egyikkel sem volt szexuális kapcsolatom. Azt hiszem bi vagyok, de ez úgyis akkor fog eldőlni ha kipróbálom, egyenlőre úgy érzem hogy ugyanúgy le tudnék feküdni egy szép lánnyal mint egy fiúval.

Fiúval kezdeni azért lenne előnyösebb, mert ugye az a normális, viszont ha szétnézek az utcán akkor egyik pasi sem jön be annyira hogy úgy érezzem hogy hű de kellene :/ Voltam már azért szerelmes egy-két srácba (egyikkel sem jöttem össze hosszú távra) velük lehet hogy meg tudtam volna tenni.

De voltam már lányba is szerelmes, sőt egy illetőbe még most is egy kicsit szerelmes vagyok (de ez nem is fog elmúlni azt hiszem...)


Szóval már nagyon szeretnék járni valakivel igazi kapcsolatban. De a legrosszabb hogy nem tudom hogyan kezdjem, melyik nemmel? Elég félénk csaj vagyok emiatt.

Minden jó tanács jól jöhet :)

L



2014. márc. 12. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24
2014. márc. 12. 22:17
 3/10 kolosszus22 ***** válasza:
48%
24 évesen már nem itt kellene tartani. :D
2014. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En azt javasolnám, h próbáld ki a járt utat es ha túl rögös taposás ki egy másikat...

Itt nehezen adják a kezedbe a megoldás kulcsát ( máshoz lenne eszük :D )

2014. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnan írsz? 21/L

2014. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én szívesen leszek a párod. Gyula 63/F
2014. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös: Budapestről :)


Gyula, kösz, inkább nem :P

2014. márc. 13. 13:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Ó az kár, elég messze vagy :/

5-ös voltam ;)

2014. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Célszerű lenne nem az internet előtt ülni ;)
2014. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki lánnyal, aztán ha kielégülést az a részed, akkor lehet jobban fognak érdekelni a fiúk. Találkoztam már ilyennel. Ha meg a lánnyal lesz jó, akkor az az út.
2014. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!