Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szülők miért nem fogják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők miért nem fogják fel, hogy nem biztos, hogy a gyereküknek is annyira fontos a család, vagy az a legsürgetőbb ügye, hogy párt találjon? Ez másnál is van így?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én kövér vagyok, ebből adódóan nincs is pasim, nem is lesz, amúgy sem bízom senkiben, mert az életben az ember csak magára számíthat. Hogy lehetne ez a szülőkkel elfogadtatni?
2014. febr. 16. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogyan, ha a szüleidnek ez a legfontosabb.

Az enyémek szerencsére megértették elsőre, és semmi problémájuk vele. Volt már barátom, de családot nem szeretnék, lehet, hogy sosem... Majd még elválik, egyelőre inkább foglalkozom a tanulással.

Te is fogd a tanulásra, karrierépítésre a dolgokat, és idővel még Neked is bejöhet az élet, férj, gyerek, kutya, stb.

2014. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szülők csak próbálnak terelgetni, a te feladatot az, hogy saját elképzeléseidnek megfelelően élj, és meg kell tanulni nem mások véleménye alapján élni, hanem úgy, ahogy neked jó. Egy idő után úgyis el kell fogadniuk, hogy nem lesz senkid, mert nem akarsz magad mellé. Ez a te életed, nem a szüleidé.
2014. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy sehogyan.Nálunk a családom egyfolytában ezzel cseszeget,mikor se időm se kedvem már ehhez nincsen,mert meguntam az egyoldalú ismerkedéseket.Tehát hogy mindig elutasítanak,és még beszélgetni se tudok velük,megismerni se akarnak,ez bánt a legjobban.

Bár én nagyon régóta szeretnék barátnőt,de soha nem jött össze sajnos,ami ahogy telik az idő egyre jobban magányba taszít.Világéletemben szerettem volna barátnőt,de nem jön össze semmi,egyszerűen nincsen semmi szerencsém benne.

Pedig nem vagyok csúnya egyáltalán,öltözködésemre mindig nagyon figyelek,igényesnek tartom magam,és jól bánok a nőkkel.Nyugi én sem értem miért vagy hogy van ez,de már kezdek belebolondulni én is sajnálatos módon...

22/F

2014. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!