Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelem vagy ész alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelem vagy ész alapján választasz párt?

Figyelt kérdés
Mi van ha akihez vonzódsz, azzal nem megy?
2014. febr. 26. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tovább kell lépni és keresni egy olyat, aki érzelmileg, intellektuálisan és szexuálisan a társad lehet.
2014. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érzelem de a hülyékhez alapból nem vonzódom.
2014. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg érzelem alapján. De ha valakivel nem működik, akkor sajnos nem működik, érzelmek ide, vagy oda. Volt már rá példa.
2014. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érzelem !


Ha nem megy, akkor nincs kapcsolat, ennyi. Mi mást lehetne tenni?

2014. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:

1. Akihez vonzódom de nem lesznek különösebb érzelmeim iránta azzal többnyire csak szex valósulhat meg.

2. akihez vonzódok külsőleg belsőleg, érzelmileg azzal minden lehet.

2014. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idealis esetben mindkettö ugyanarra mutat...


Amikor nem, akkor egeszen mostanaig mindig az erzelmeket tartottam fontosabbnak. Meg akkor is, amikor eszem az ellenkezöjet orditotta!


Nemreg egy ugyanilyen döntest kellett meghoznom es logikailag teljesen nyilvanvalo volt, hogy mi a jarhato ut, de erzelmeim inkabb (de azert szerencsemre nem teljesen) a biztos zsakutcaba mutattak. Ezuttal az eszemre hallgattam es lasd csodat, nem estem pofara, nem szenvedek, es nem sirok boldogsagom romjain. Lehet, lassan 30 evesen felnötte valtam?

2014. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik se. Nem kell pár.



Párja amúgy is a zokninak van.

2014. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sándorjános ***** válasza:
Szerintem az érzelem valamilyen szinten összefügg az ésszel is. Nem fogok álomszárnyú, gyémántkastélyba zárt királykisasszonyok után futkározni, ha érzelmileg megkaphatom ugyanazt egy cselédtől is a szomszédomban. Olyat érdemes megszeretni, akit tudod hogy érdemes és nem pusztítod magad az epekedéssel, várakozással, gyötrődéssel, magánnyal stb.-vel. Ha kéznél van, tetszik is, akkor minek eröltetnél egy olyan kapcsolatot, ami sehogy se működne, mert semmi esélyetek nincs találkozni, nincs közös nevezőtök, közös terveitek. Ez előbbi kapcsolat akkor is rosszabb választás, mint az első, ha az ember kitapossa magát érte, hős szerelmes létére rohan az álomképek után, majd az esetek többségében csalódik pont az előbb felsorolt okok miatt, vagy végignézheti, ahogy valaki, akivel nincsen ilyen problémája a hőn áhított párnak lecsapja a kezéről. Aztán jöhet a zsebkendőhegy stb. stb. szerelmesnek szép dolog lenni, de hülyének nem éri meg.
2014. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!