Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valaki ennyire szerelmes legyen?

Figyelt kérdés

Lehet 'kissé' hülyén hangzik a kérdés, de nem tudom az utóbbi időben mi van velem. Voltam már ezelőtt is szerelmes, de nem ennyire, és nem így. Pár éve, még azt gondoltam hogy a fiúk kivétel nélkül mind hülyék, és mind csak azt akarják. Aztán jött az a korszakom, hogy olyan emberekbe voltam szerelmes, akik számomra elérhetetlenek. Énekesek, sztárok idősebb fiúk akik csak kislányként néztek rám...Aztán elkezdtem randizgatni,fiukkal járni sok boldog percem volt, de annál többet csalódtam :/ Egyszer majdnem megerőszakoltak....(akivel jártam) de ez a múlt. Megismerkedtem egy fiúval.Beszélgettünk, aztán összejöttünk. Nem adtam bele túl sok reményt a sok csalódás után úgy voltam vele, hogy ez is afféle tini szerelem lesz ami max pár hónapig tart aztán ő jobbra, én balra... főleg, hogy távkapcsolat. De nem így történt. A távolság csak még jobban összetartott minket és még erősebbé tette a kapcsolatunk...Azota megkérte a kezem bár sokan mondják korai de mi nem érezzük annak és vele volt nekem az első is. A lényeg, hogy idő közben annyira megszerettem, hogy szerintem az nem emberi...Sokszor ugy érzem, hogy csak miatta vagyok ezen a földön és csak érte élek. Mindennap rettegve kelek fel,hogy elveszítem, bár tudom erre kevés esély van mert annal jobban szeretjük egymást. Csak egyszerüen mikor felkelek őt látom magam előtt és ha nincs velem épp akkor egész nap az arca a fejemben van és megőrülök a hiányától. :(( A kérdés lényege: hogy lehet valaki ennyire szerelmes? Ez több már mint szerelem? Mert én ugy érzem ha elvesziteném abban a pillanatban meghalnék! Veletek volt már ilyen? És arra is kiváncsi lennék hogy mikkel tudnám kimutatni neki? Pl: apró vagy nagyobb ajándékötletek. Olyan édesekre és romantikusakra gondolok amik nálatok beváltak vagy hallottatok róla. Nagyon köszönöm mindenkinek!!


17/L



2014. márc. 13. 14:25
 1/7 Mr. Brown ***** válasza:
Nem, nincs több annál, hogy "szerelem". Ez a szerelem.
2014. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is éreztem hasonlót,jó csúnya lett a vége. Bármivel ki tudod mutatni a szerelmet,légy kreatív
2014. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De furcsa, velem is ez van:D Mi is távkapcsolatban vagyunk, megértem a hiányzós részt. Mindenesetre, szerintem nagyon jó dolog ennyire szeretni valakit, de nem emberi, annál jobb:D Sok sikert nektek, nagyon aranyos amit írtál!:3
2014. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Nagy valószínűséggel egy leendő depressziós öngyilkos jelölt leszel miután a távolság kinyírta a kapcsolatotokat, vagy ő szakít veled. Már előre sajnállak. Távkapcsolatba SOHA nem mehet bele az ember!!! Inkább uralkodtál volna az érzelmeiden. Majd ráfázol még, én előre szóltam.
2014. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. Nagyon köszönjük aranyos vagy nektek is sok boldogságot! :)


neked pedig "kedves" 4. köszönöm a "bíztató szavakat" nyilván nem érzed azt amit én, vagy csalódtál :) de semmi gond! Egyébként nem mondta senki, hogy azóta is távol vagyunk ;) szóval....

2014. márc. 13. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De azt se mondta senki, hogy nem vagytok távol.:) Ez esetben hajrá, létezik igen, apróbb érdekes ajándékra nincs ötletem csak sablonosak (amikor nincs nőm nem vagyok kreatív ilyen téren), nagyobbra meg úgyse lenne pénzed.
2014. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Jezusom, "volt sok boldog percem, de annal tobbet csalodtam"

17/L... LOL


Kis dramahercegno vagy.

Az eljegyzes teljes mertekben komolytalan.

Nem hogy nem laktatok egyutt, de meg csak tavkapcsolatban vagytok.

Na meg kis 17 eves gimnazista vagy, azt se tudod milyen az elet,'eg anyuci-apuci tart el, ami rendjen is van, de ne akarj mar egy ismeretlennel osszehazasodni... azt se tudod milyen a hetkoznapokban.

2014. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!