Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátomat, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de már egy ideje nem vagyok szerelmes belé, vizont félek elhagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzetben vagyok,van egy barátom két éve vagyok vele,de már jóideje nem vagyok belé szerelmes,nem tudok úgy ránézni,mint egy férfira,hanem már csak mint egy barátra.Viszont neki köszönhetem az életemet,nélküle semmi nem lennék,nem vagyok egy önbizalomteli ember ő segített nekem sokmindenben,és ezért tisztelem mint embert,meg szeretem,mindenben egy hullámhosszon vagyunk,de mégsem érzek már iránta semmit. Ő szerelmes belém,tudom,látom,de nekem még a szex is nyűg vele.

Nem vagyok boldog. Ismerkednék,de közben nem merek,mert nem akarom,nem merem megtenni,hogy elhagyom,mert egyedül nem tudom,hogy mihez kezdjek az életben.

Sakk matt. Pillanatnyilag úgy érzem,hogy tőle függ az életem,tudom hogy ez rossz,meg meg kell állni a saját talpamon,de most úgy vagyok,hogy senkim nincs a világon,csakis ő.Hozzá tudok csak fordulni,ha valami gondom van,vagy akármi. De ha elhagyom,mit fogok tenni egyedül,senki nem lesz mellettem,aki megvéd,vagy segít.

Szüleim sincsenek velem,csak ő,senki más.


2014. márc. 12. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Amíg képtelen vagy annyi akaraterőt gyűjteni, hogy megállj a saját lábadon, addig semmit se tudsz tenni. Mindig az első lépés nehéz, a többi majd jön magától.
2014. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Félsz egyedül?
2014. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy nehéz helyzetben, csak egyszerűbb sajnáltatni magad, mint összeszedni a bátorságod és cselekedni. Gondolj bele, hogy fordított helyzetben, te hogy éreznéd magad? Ha valaki csak azért lenne veled, hogy ne legyen egyedül. Egyébként undorodna tőled, nem szeretne, nem akarna már az ég világon semmit tőled, te ezt nem érzenéd megalázónak? Szerintem ez nem fair a pároddal szemben, inkább ülj le vele és mondd el neki, hogy mit érzel, pontosabban mit nem érzel. Ami az önbizalmadat illeti, azt ne egy férfitől várd, hanem saját magad erősítsd és építsd fel. "Hozzá tudok csak fordulni,ha valami gondom van,vagy akármi. De ha elhagyom,mit fogok tenni egyedül,senki nem lesz mellettem,aki megvéd,vagy segít." És mi van akkor, ha ő hagy el téged? Fejezd be az önsajnálatot és állj végre a két lábadra, vagy egész életedben függeni akarsz valakitől?
2014. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is Ugyanígy volt.Én magamtól Rájöttem,hogy csak azért van mellettem,mert itt megvan Mindene.Lapátra tettem,mert inkább vagyok egyedül,mint egy ilyen emberrel.Sohasem mástól vártam a megoldásokat.Mindig is egyedül kellett boldogulnom.
2014. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szóval csak kihasználod. Szégyelld magad!
2014. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben. lehet, hogy nagyon rossz lesz, de sose tudod meg, ha vele maradsz, csak a vágy marad, hogy szabadulj tőle. így lehet, hogy meg fogod őt utálni.
2014. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Ugy van. Keress másikat. 2 év mulva belééééé sem leszel szerelmes, jöhet a következö. 1 év mulva ... stb. Majd 40 évesen rájössz, hogy jol szétba-ztak, oszt ennyi volt a nagy szerelmi románcok sora. Te meg ott állsz egyedül.
2014. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem értem, miért ajánlod, hogy olyannal legyen, aki mellől elvágyik.
2014. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az önbizalomért ne bántsd, x. válaszoló. aki nem kapta meg a szüleitől, az igen, a fiűjától várja a bátorítást. lehet erőlködni egyedül is, de sokkal kevesebb az eredmény, mintha a szerelmed is "benne van".


kérdező: gyakorlatozni persze szükséges. kényelmetlenséget vállalni. újat kipróbálni. de mindannyian rá vagyunk utalva mások szeretetére, ezt nem kell magunknak kitermelni meg akarni, ez nem hiba, hogy kell!

2014. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát elég fura, hogy a barátod szex közben nem veszi észre, hogy neked az nyűg.Az én barátom ha egyszer-egyszer nem úgy viselkedek szex közben, ahogy egyébként szoktam már az feltűnik neki. Egyébként lehet, hogy egyedül lennél, de legalább nem lennél egy olyan kapcsolatban amiben nem vagy boldog. Lehetséges, hogy attól, hogy nem lennétek egy pár ő továbbra is melletted állna, mint egy barát. Szerintem beszélj vele. 21/L
2014. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!