Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a volt barátomba aki megcsalt és dobott?

Figyelt kérdés

Bár menyire is utáltam a gondolatot hogy megcsalt anyira szeretem hogy nem tudok rá haragudni de ő nem vallotta be hanem a haverja ... és ezekre még rá egy lapáttal szó szerint lapátra tett!

És összejött azzal akivel megcsalt!

Pedig én még mindig úgy gondolom hogy meg tudtuk volna beszélni!!! :(

Szakiskolások vagyunk mind a hárman egy suliba járunk és minden nap látom őket ami kiborit és teljesen magamalatt vagyok .

Szerintetek ha lett volna mersze elmondani meg tudtuk volna beszélni ... mert én szeretem!


2014. márc. 12. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a hapsit még ha nehéz is. Gondolj bele hogy nem is akarta megbeszélni a dolgokat sem, mert a másik lány kellett neki.
2014. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok a volt barátomba aki megcsalt és dobott?" Utána meg a végén írod

Hogy szereted. Nos a kérdést megválaszoltad magadnak.

2014. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme szeretni őt. Az a vonat már elment, lemaradtál róla. Be kellene látni. Futni a távolodó vonat után inkább szánalmas és nevetséges a vonatból nézve, nem? Keress egy másik járatot.
2014. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik. Mármint a szerelem.

Tudod mikor folytattam volna egy kapcsolatot azzal, aki megcsalt, ráadásul nem is ő mondja el, de még tetejében össze is áll azzal, akivel megcsalt!

Majd lesz más, akit megismersz, közel kerülsz hozzá és megszereted. Lehet hogy egy darabig nagyon rosszul fogod magad érezni, de szerinted ha együtt maradtatok volna, abból normális kapcsolat lett volna? Örökké azon járt volna az eszed, hogy vajon mikor tenné meg újra, folyton bizalmatlan lettél volna, ami meg magában megölte volna a kapcsolatotokat.

Sokkal jobb lesz neked, hidd el nélküle.

Az idő mindent megold és ez nagy igazság.

Nem csak 1 ember létezik a földön, hány, de hány ember lesz kapcsolatban még az életében más és más emberekkel? Sok.:)

2014. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"szó szerint lapátra tett"

elképzeltem:)


ha már nem akarja megbeszélni és a másik lány köti le, akkor hiába.

2014. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat !

:)

2014. márc. 12. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen már egy kis önbecsülésed, és szedd össze magad.
2014. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!