Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tehetetlennek érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tehetetlennek érzem magam, mert szeretem! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval..

Van egy barátom akit tényleg, tiszta szívemből szeretek.

3 hónapja járunk.

Az elején minden szép és jó volt, csak az elmúlt 2 hétben valami megváltozott. Nem keres, nem ír , nem akar találkozni se.

Mit tegyek ? gondoltam már szakításra is... de nem akarom. nem bírnám ki nélküle. meg szerintem még nem olyan súlyos a helyzet.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás?

Előre is nagyon szépen köszönöm!:)



2014. márc. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell kapásból szakítani,hanem beszélj vele erről.
2014. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de már próbáltam. és azt mondja hogy nincs semmi baja. Pedig nagyon durván látszik hogy valami történt csak nem akarja elmondani vagy nem tudom..
2014. márc. 13. 18:20
 3/3 anonim válasza:
14/F elöször is hány évesek vagytok ? ha 16alatt akk arra nem si gondoslz hogy esetleg kiderül szülök elött és eltiltoták töled ? :) énis igyvagyok 1 lányal :) 1 városban laktunk nagyon beleszerettem 1honapja ismerem vágdosom magam miatta és a szüleim elakarnak töle tiltani mikor meghalok érte 1348km-re lakok töle csak facebook on beszélünk akkor is én kérdezek :/ nagyon szar érzés nekem mikor nem láthatom ,
2014. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!