Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegileg kivagyok barátnőmtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegileg kivagyok barátnőmtől mivel szeretem, de haragszok is rá már nagyon, mindenen megsértődik és lecsapja a telefont, én meg idegeskedek asse tudom most milelte? Hogyan lehetne neki ezt elmagyarázni hogy ő evvel bánt engem vagy már nem szeretne?

Figyelt kérdés
szeret még,megoldás
2014. márc. 12. 10:39
 1/9 A kérdező kommentje:

Múltkor anyit mondtam neki hogy elmondhatok-e neki bizalmas titkot rögtön megsértődött lecsapta a telót.

Tegnap anyit mondtam,nem láttom a barátoköztött miatta viccből, mert előtte viccelődtünk egymással sokkal durváb beszólalásokal főleg ő szólt be nekem. Erre megsértődött hogy nemláttom a barátok köztött miatta viccből mondtam és lecsapta a telefont nekem.

Mindenen megsértődik és már nembírom ezt,még egy barátnőm se volt enyire sértődős,nyafi.

2014. márc. 12. 10:44
 2/9 anonim ***** válasza:

Én anno mikor ilyen barátnőm volt szakitottam vele. Szerettem nagyon de van 1 határ amit el lehet tűrni... Ne aggodj utána rögtön meg változott és sajnálta.. Mikor ujra össze jöttem vele akkor mindent megengedett kb amin azelőtt becinkelt. Csakhogy már nem volt ugyanolyan ezért szakitottam végleg vele később.


A lényeg: Ha már nem birod tökm1 h mennyire szereted ne legyél papucs. Mond meg hogy vagy befejezi az állandó sértődést a semmin vagy pedig mindenki a maga útjára. Fájni fog ha aszondja h akkor pá de ha ennyit számitasz neki akkor nem éri meg a további problémázás.

Ennél jobb megoldás nincs sajna...


UI: ezzel és nem evvel, azt sem és nem asse.

2014. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttök ki jól, akkor mi érteleme?
2014. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, de ha rájön sértődőzik, mintha visszaélne a szerelmemmel.
2014. márc. 12. 10:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Lecsapja a telót.

Tegnap lecsapta a telót rá egy órára meg jött az sms-hogy ő szeret jóéjt meg puszil.

De akorra már összetörtem a képét ami a falon volt nekem felakasztva keretbe. a szerelem lassan gyűlöleté változik bennem ezek hatására.

2014. márc. 12. 10:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezen kívül a volt pasija kisöcsével játszik jár át náluk meg a volt pasija anyával is foglalkozik. Nekem ez rosszulesik. De mondom neki ne mesélja hogy hogyérezte magát velük, direkt azért is fújja hogy ő ott volt náluk játszott a kölyökel beszélt volt pasija anyával stb.

Kicsit szar ez nekem plusz még ő is sértőtőzik hiztizik minden apróságon.

2014. márc. 12. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, hogy mindenért lecsapja a telefont :)

Ne foglalkozz vele, ha megsértődik vagy hisztizik, ne vegyél róla tudomást, akkor talán abbahagyja, ha látja, hogy ezzel nincs rád hatással, nem tud vele idegesíteni :)

2014. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szakits vele spanom, ezek után főleg megérdemli.
2014. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
másik kany van a dologba, csak nem akarod látni....
2014. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!