Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira elszomorodtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira elszomorodtam?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel egy éve együtt voltam, és hát én akkor nagyon szerelmes voltam, olyan "tinilányosan". De eltelt egy nyár, és ő már nem így érzett.

A legjobb barátnőmnek udvarolt egy idősebb pasi, de csak barátok lettek, viszont nagyon szeretett volna már egy fiút maga mellé, és mindig nekem panaszkodott emiatt. Egy hete kb. viszont abbahagyta a panaszkodást...

Először arra gondoltam, hogy csak játszanak vele a hormonok, de aztán a másik barátnőm megkérdezte, hogy a régi szerelmem, aki iránt mosanra csupán közömbösséget éreztem (bár úgy gondoltam egy ideje kicsit kezdtünk újra egymásratalálni, azt hittem lesz belőle valami) és a hormontúltengéses barátnőm járnak-e? Mondtam, nem. Teljesen meglepődtem. Aztán kaptam a fiútól egy "jelet", tudjátok olyan lehetne-több-is-a-dologból, de félreértettem. Teljesen:/.

Tegnap megkérdeztem a barátnőm, hogy járnak-e. A válasza igen volt, (pedig nem igazán voltak jelei.) Ő megkérdezte, zavar-e ez engem. Ugye a múltunk miatt. És nem tudtam, hogy zavar-e. Azt hiszem igen, de nemet mondtam...

Azóta nyíltan ölelkeznek, simogatják egymást, pedig előtte nem csinálták...-_-":(

Teljesen letaglóz, ha néznem kell...



2014. márc. 15. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon ki..szott veled az életted :) ilyenkor a mielőbbi talpraállás az ami megmenthet
2014. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha megteheted akkor én pl más barátaimmal kezdeném el szorosabra fűzni a kapcsolatom vagy ha jobban hangzik méás barátaimmal kezdenék el lógni ők meg had nyáladzanak egymásnak..... igazából nekem az az egészben a legcsúnyám és irritálóbb hogy barátnőd hogy szépen fogalamazzak tojt szólni neked erről csak mikor megkérdezted mondta el .....
2014. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a legrosszabb:/...pláne, hogy az előző fiúról, aki ugye udvarolt neki, mindent megbeszéltünk...-_-
2014. márc. 15. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!