Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim ez valóban így van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim ez valóban így van? Teljesen elszomorodtam.

Figyelt kérdés

Tegnap sokat beszélgettem egy ismerősömmel. Én nő vagyok, ő férfi.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


Azt mondta nekem túl van egy kapcsolaton, én is most szakítottam. Élni kell az életet kölcsönösen élvezzük a másik társaságát kötöttségek nélkül.


Én közöltem, hogy nekem ez nem megy. Én komoly kapcsolatot akarok majd megint valakivel.


Erre azt mondta nekem, naív kislány vagyok, mert soha nem fogom megkapni, amiről álmodok. Egy férfi sem fog hűséges maradni egy nő mellett sem, mert ez a világ már nem erről szól és minden férfi kihasználja az adódó alkalmat.


Ha mást hiszek, buta vagyok.


Ez egy tőrdöfés volt a szívembe.


2012. aug. 8. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem egészen így van, akkor vagy naiv ha ezt komolyan vetted
2012. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele :) Csak nemet mondtál neki és nem tetszett neki hogy nem kapja meg amit akar ezért próbált megvezetni :) Ha nincs párom én is futó kalandozok meg volt szexkapcsolatom is de ettől függetlenül mégis akarok rendes fix kapcsolatot is ahol viszont 100%-ig hűséges lennék, csak ahhoz meg kell találni azt a párt :) Szóval nem kell elhinni amit mond mert marhaság :) 22/F
2012. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a ferfiak nagyon sok mindent mondanak csak azert, hogy megfektethessek a noket. ez is egy ilyen probalkozas volt reszerol :)
2012. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem elhittem, csak elgondolkodtam azon, hogy lehet én álmodozom..
2012. aug. 8. 09:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy Ő így működik, az nem jelenti azt, hogy más is.
2012. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóknak igaza van. Csak a nemleges válaszod miatt mondta.
2012. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a környezetemben elég gyakran látom ennek az igaz oldalát.
2012. aug. 8. 09:42
 8/20 anonim ***** válasza:

Nézd, én kilenc év alatt soha nem léptem félre, pedig kísértés volt, nem is egy. Baromira nem igaz, amit hallottál, ez egy durva általánosítás.


Mindazonáltal egy dolgot érdemes megtanulni mindkét nemnek: a másik felet meg kell tudni tartani. Ha nem dolgozol a komoly kapcsolatodért, akkor nagyobb eséllyel fognak elhagyni/megcsalni.

2012. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mit jelent a te szótáradban a megdolgozni érte?
2012. aug. 8. 09:45
 10/20 anonim ***** válasza:
én se tennék ilyet szal.. nyilván van aki igen, de közel sem mindenki :)
2012. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!