Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő fiatalabb férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő fiatalabb férfi. Mi a véleményetek róluk? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy mi az ŐSZINTE véleményetek arról, ha egy párkapcsolaton belül 5-6 évvel idősebb a nő a férfinél? (A nő legyen 35, a férfi pedig 29-30.)

Szerintetek van jövője egy ilyen kapcsolatnak? Szerintetek mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat? (’Tartós’ alatt hosszú évtizedekre gondolok, nem egy-két évre.)

Csak az ŐSZINTE válaszaitokat szeretném olvasni és kérlek Benneteket, ne azt írjátok, amit szerintetek hallani akarok. Őszinteségért még soha senkit nem pontoztam le és azt szeretném kérni, hogy itt (a kérdésem alatt) ezt más se tegye!

Példákat is szívesen olvasnék. Ha ismeretségi körötökben van ilyen pár, akkor szívesen olvasnám a történetüket: Akár pozitív, akár negatív a kicsengése.

Még valami: Szerintetek a férfiak kapuzárási pánik időszakuk alatt szinte törvényszerű, hogy elhagyják az addigi kedvesüket és lecserélik egy sokkal fiatalabbra?

Válaszaitokat köszönöm szépen előre is!



2014. márc. 15. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok,a párom 27.Működik!
2014. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

30-tól kezdve működik...


30 alatt ennek egyre kisebb a valószínűsége, legalábbis 5-6 év korkülönbséggel számolva.


"Még valami: Szerintetek a férfiak kapuzárási pánik időszakuk alatt szinte törvényszerű, hogy elhagyják az addigi kedvesüket és lecserélik egy sokkal fiatalabbra? "


Ebből arra következtetek, h Te is cseréltél egy fiatalabbra... Ez mennyire 'valószínű'? :DDD


Most nem akarlak megsérteni vagy ilyesmi, csakugy hirtelen ez ugrott be a 2 téma vegyítésével kapcsolatban... ;) :)

2014. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

ugyan már, mi az az 5-6 év.

semmi.

azt mondom 10az már jobban számíthat. de egy 29 meg egy 35 éves között az semmi. Ha mindkettőnek hasonlók a céljai, simán működhet.

és két azonos korú ember között meg szintén simán tönkremehet.

Nem azon az 5-6 éven fog múlni.

2014. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
A kor nem számít. Ha igazán szeretik egymást akkor működhet. Az 5-6 év meg még nem vészes ;)
2014. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a párom 14-évvel fiatalabb és nagyon nagy boldogságban vagyunk.

A környezetünkben lévő tekintetekből a véleményeket letudjuk szűrni pro-kontra.

Tisztában vagyok vele idővel, hogy amit én már nem akarok,azt Ő majd fogja, amit Ő akar majd,azt már én nem .Ebből házasság nem lesz és elkell majd engednem ,még ha a szívem belesajdul is . Gondolom érzelmi intelligenciával majd tudjuk megfelelően az elválást kezelni.


Kedvenc filmek:

Holdtölte (Dancing at the Harvest Moon, 2002)

Adore 2013

2014. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 dsaffas válasza:

Sziasztok lehet régi téma... de szerelmes vagyok egy 32 éves nőbe 23 évesen...

Néha néha ki jön a generáció különbség megkapom hogy gyerek vagyo, nőjek fel stb.. kicsit szarul esik néha mert nem minden gyerekes amire mondja.. de amúgy igaza van többnyire, meg érzem h mellete férfi vagyok.. jó nem mikor azt mondja amit fentebb írtam 🤣

De értitek meg van a kémia közöttünk.. 3 gyereke van egyébként egy párja akivel házas.. évek óta de gyűlöli szó szerint kölykök miatt van ott még.. bizonyította már nekem hogy boldogságáért képes lenne akarmire igen arra is amit nem írok le.. de a lényeg szerintetek? Nem tagadom félig roma fiú vagyok ő is rumuglo, de oláh cigány stílusban el.. szoknya hord csak plusz beszéli a nyelvet.. stb..


8 év az kb annyi hogy ő 50 én 42 szinte észrevehetetlen mert hogy bomba a csaj 20 nak nezki

febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!