Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves nőhöz szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőhöz szerintetek idős egy 51 éves férfi?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem látom, nem érzem idősnek, de mások sokszor meglepődnek (megbotránkoznak) ezen. Ami jobban zavar, hogy mostanában a párom is el kezdte mondogatni, hogy én még 10 év múlva is fiatal leszek, Ő meg egy öregember. De szerintem 10 év alatt mindketten változunk, öregszünk, nem csak Ő.

2013. aug. 8. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ezt ne mi döntsük el :$
2013. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár emberfüggő. Pont azért, mert a párod nem tudja elfogadni a különbséget és emiatt kisebbségi komplexusa van.
2013. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsi de szakítok veled mert azt írta valami anomim 14 éves a gyk-n, hogy nem illünk össze"


Ezen komolyan röhögnöm kell.

2013. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az sok.
2013. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Harminc felett is így látom. 60 évesen már kevés férfi aktív. Egy 40 éves nő meg..
2013. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jesszus, de hülye válaszok! Nyilván nem ezek a válaszok fogják befolyásolni a kapcsolatunk alakulását. Nem azért kérdeztem ezt, mert nem tudom, hogy mit akarok.

Egyszerűen csak nem értem, hogy másoknak miért olyan sok ez a korkülönbség, amikor nekem teljesen természetes! És érdekel, hogy másoknak mi a véleménye ezzel kapcsolatban.


A normális válaszokat pedig köszönöm!! És még várok ilyeneket :)

2013. aug. 8. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Tiz ev mulva te eleted csucsan levo no leszel o meg 60 eves papi.

Te ebbe belegondoltal? Olyan naiv vagy mint egy tini.

2013. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Bejön egy szívbetegség, pár gyógyszer, potenciagond. Akkor mi lesz? Családtervezés?
2013. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, nem egy kocsi, amit lecserél az ember egy fiatalabb darabra. Egyébként 10 éve ismerkedtünk meg, akkor nem foglalkoztunk ilyen kérdésekkel.
2013. aug. 8. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!