Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik e olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PPy 20 kérdése:

Létezik e olyan kapcsolat szerintetek, amibe nem lehet belerondítani 20 év után sem?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, vagy ha igen az is nagyon ritka.Csak véleményekre lennék kíváncsi :)

2014. márc. 16. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbször is kell belerondítania senki harmadiknak megteszik azt a felek maguktól is előbb utóbb. Amikor a harmadik képbe kerül akkor már nagy a baj, de legalább lesz ki elvigye a balhét.
2014. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem is kell*
2014. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először a "belerondítás" okait nézd meg:

XY, 45 éves könyvelő egy óvatlan pillanatban hátranéz. Mit lát? Eltelt az élete úgy, hogy minden percben valakinek az elvárásainak kellett megfelenie. Szüleinek, tanárainak, később a főnökének, szerelmének, feleségének, aztán a gyermekeinek az elvárásainak. Minden percben valaki más érdekében cselekedett, tanult, dolgozott erőn felül, vállalt másodállást, építette fel a házát, vett autót. Most végre megvan minden, felnőttek a gyermekei, önállóak lettek, most van talán nyúlfarknyi idő magára is. Valóban csak nyúlfarknyi, hiszen ilyen idős korban a biológiai óra turbófokozaton műxik, ami régen egy évnek tűnt, most egy hét alatt lefut.

És most képzeld el, hogy ebben az alaphangulatban találkozik valakivel, akine ígéret csillog a szemében...

Természetesen nem védeni akarom, mindössze érthetővé tenni a tettét.

2014. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, anyuék lassan 30 éves házasok lesznek, és nem volt semmiféle belerondítás a kapcsolatba náluk.


Kiemelném, hogy ők olyan emberek. Másik nélkül élni se tudnak.

2014. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es.

Nehogy megharagudj kérlek, de ellent kell mondanom neked. Ráadásul pont azért mert amit mondtál, az pont olyan, mintha egy barátom mondta volna. Az ő szülei is ilyenek. Nem tudnának élni egymás nélkül, egyetértés, boldogság, nehézségek együtt és minden amit akarsz.

De én tudom (tényleg tudom, hidd el biztos forrásból, első kézből), hogy bizony volt ott belerondítás, bizony volt, hogy el kellett rángatni a másik nő mellől apukát (és talán olyan is volt hogy anyukát kellet hazarángatni, csak arról nem tudok biztosat).

Szóval a harmónia nem feltétlenül jelenti a tökéletességet, csak anyuka és apuka elég intelligensek, kitartóak és ragaszkodóak, hogy megoldják.

A barátom a mai napig nem tudja ezt természetesen, ő azt gondolja, tökéletes minden.


A kérdezőnek válaszolva:

Szerintem nem létezik olyan kapcsolat ahol nem volt semmiféle kilengés. Ha gyávák, bigottak, bénák, és nem sikerült nekik az nem jelenti azt, hogy alapvetően ne lett volna rá igényük.

2014. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült párszor.:)
2014. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!