Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy vonzódom hozzá..pedig nem lenne szabad,nekem barátom van. Nem tudom,hogy alkohol hatása alatt-e,de voltak olyan megjegyzései,hogy tetszem neki régóta és szép vagyok,meg rámmászna ha nem lenne barátom.


Nap mint nap beszélünk facebookon,órákig el tudunk beszélni,volt hogy éjjel 2-ig beszéltünk,és nem alap dolgokról,olyan dolgokat osztott meg velem,amit másnak soha..


Nem akarom bebeszélni magamnak,de úgy érzem,hogy én sem vagyok közömbös a számára. Én érzek valami olyan vonzódást,hogy szivesen megérinteném,megölelném és elgondolkodtam rajta,hogy mi lenne ha elmondanám neki ,hogy vonzódom hozzá.Semmilyen formátumu szexre nem lenne szükségem,csupán tudni szeretné,.hogy ő hogy viszonyul hozzám..


Amúgy barátoknak tartjuk magunkat,nem tudom,hogy ezek után barátságe ez már..lehet,hogy ő azért nem közeledik felém másképp,mert tudja ,hogy barátom van és nem akar bekavarni ?



2014. márc. 16. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem mondanám el neki, mert semmi értelme. Szereted a barátodat? Nincsen lelkiismeretfurdalásod? Nincsen nagy kísértés? Én jártam már hasonlóan, de akkor rendszerint nem mégtöbbet beszéltünk, hanem próbáltam egy kis távolságot tartani.


Minek kínzod saját magadat?

2014. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátomat,tényleg semmi komolyat nem szeretnék de nem birom már magamban tartani. Amennyire szeretnék távolságot tartani,annyival jobban vonzz. Nem elmőlik,felerősödik. Nekem csak jól esne ,ha valakinek a barátomon kivül fontos lennék..
2014. márc. 16. 11:18
 3/5 A kérdező kommentje:
múlik* rosszul irtam
2014. márc. 16. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megcsalni a barátodat, akkor ne mondd el. Pláne, ha elmondod neki, hogy vonzódsz hozzá, akkor rád fog mászni, azt hiszi, hogy szabad a terep, nem szereted a barátodat, te meg nem nem mondanál nemet ezek szerint ami egyenes út ahhoz, hogy megcsalod a barátodat. Gondolkodj!!!
2014. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van. Jobb,hogy most allok le,miutan mar keso lesz.

Lehet,hogy a baratsagunkat is elrontanam,csak tenyleg meg kell szakitanom a kapcsolatot vele egy darabig..

2014. márc. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!