Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes olyannal maradni aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyannal maradni aki szeret de nem szeretjük viszont?

Figyelt kérdés
barátommal 3hónapja járunk és én még mindig nem szerettem bele,viszont ő nagyon és ezt bizonyította is. mivel bántom meg jobban ha vele vagyok de nem szeretem vagy ha otthagyom? ..

2014. márc. 16. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, ha a közelmúltban ismertétek meg egymást, akkor nem gond, ha 3 hónap után nem vagy még szerelmes. Szerintem ez nem olyasmi, ami 1-2 hónap alatt bekövetkezik.

Viszont, azt tudnod, és érezned is kell, hogy képes lennél-e beleszeretni. Ha nem, akkor értelmetlen az egész, inkább most vess véget, mint később, amikor nehezebb lesz neki.

2014. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ennyire nem lehetsz hülye, szerinted melyikkel?

-most ott hagyod

-még húzod az agyát és majd csak ki tudja mikor hagyod ott


mindkét esetben érezheti megbántva,rosszul magát,de a második esetben cseppet rosszabbul érintené

2014. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amíg vele vagy, addig kizárod azt a lehetőséget, hogy olyannal legyél, akivel igazán jó neked. lehetne jobb is. hagyd ott. amúgy minél tovább húzod, annál nehezebb.
2014. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Naif_Hazazi ***** válasza:
Ha nem szereted leültök és elmondod neki. nemkell ebböl akkora ügyet csinálni. neki is jobb lesz mert ugy van esélye olyat találni aki szereti, és egy idö mulva ugyis kibukik ez, megcsalod aztán megint, egyszer pedig lebuksz miután megcsaltad kismilliószor, esetleg becsuszik egy gyerek is akkor aztán jön a hercehurca, gyerektartás+ lealázod az önbizalmát évekre akár..az igazság a legjobb mindig, lehet hogy akkor fáj, de ugy hamarabb gyógyul a seb
2014. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!