Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lesz ez így kicsit para?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ez így kicsit para? Magasság.

Figyelt kérdés

Én 18 éves srác vagyok 182cm magas,talán még növök pár centit de max 184-185 leszek. Az a baj h a barátnőm 178cm és még 16 sincs. Persze lehet nem nő már,de tegnap találkoztam az apjával és hát... 2 méter körül lehetett.

Kicsit félek hogy a végén még túlnő engem a barátnőm,de már ha egymagas lenne az se lenne olyan jó,mert azért néha felvesz 3-5cm cipőket és így már most is majdnem akkora mint én. Nem lesz ez egy kicsit para később ?


18/F



2014. márc. 17. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
De az lesz viszont mi tehetsz, feljelented istent amiért nem nőttél 5 centivel magasabbra?
2014. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy akkora már együtt sem lesztek. Minek előre parázni?
2014. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok ezen parázni,de azért mégse lenne olyan jó ezért tettem fel a kérdést.
2014. márc. 17. 19:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz :)
2014. márc. 17. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 15-16 évesen megálltam a növésben,húgom is kb ekkorra fejezte be,pedig aztán ő elég colos,180 cm :) Úgyhogy szerintem ezen ne aggódj.
2014. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!