Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy annyira szerettetek valakit, hogy hiába volt reménytelen, magától a puszta gondolatától is boldogok voltatok?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom itt, hogy a reménytelen szerelem milyen borzasztó. Élte már meg valaki így a másik oldalát is?

Én most pont így vagyok, hihetetlenül szeretem. Tudom, hogy kettőnknek semmi esélye, de boldog vagyok azért, hogy egyáltalán a közelében lehetek, és tiszta szívemből szeretem mindenét...már ez is boldoggá tesz. Néha szinte fizikailag érzem. Volt már valakivel hasonló?



2014. márc. 19. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen,és is voltam már így. :)

Aztán amikor szétváltak útjaink,majd belehaltam a hiányába.

Hosszútávon nagyon nem lesz ez jó. :/

2014. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj ha valami miatt nem lehetnél a közlében akkor megbolondulnál.
2014. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy kérdező és csinos, akkor teljes szívemből szeretlek én is :)
2014. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

igen,és elsővel értek egyet. csodás de csak addig amíg tényleg beszéltek,látjátok egymást.

nem akarlak elkeseríteni de nekem több mint másfél évembe telt miután elváltak útjaink h túltegyem magam rajta. igaz ott voltak más dolgok is.

azért csak óvatosan,vigyázz a szívedre!

2014. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen sajnos volt rá pl..:/
2014. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem. Gimiben két évig szerelmes voltam az egyik osztálytársamba. Érdekes helyzet volt, mert szabadidőnkben állandóan beszélgettünk msn-en keresztül, élőben meg a köszönésen kívül nem szóltunk egymáshoz. Fogalmam sincs vajon ő mit érzett velem kapcsolatban, egy este eljött hozzánk amikor egyedül voltam otthon és olyan éjfélig ültünk a konyhában és néztük egymást. Nem is nagyon beszéltünk. Aztán egy egyetemre kerültünk, ahol még párszor találkoztunk, kerülgettük egymást. Igazából végig tudtam a józan eszemmel, hogy nem kéne ezzel a fiúval belebonyolódni semmibe, mert nagyon balhés volt, mégis imádtam és még a gimiben minden reggel mosolyogva keltem fel és alig vártam, hogy suliba menjek, csak azért mert láthatom, szóval én is összességében boldog voltam tőle és jó visszaemlékezni azokra az időkre. Csak akkor múlt el a dolog, amikor megismertem leendő férjemet az egyetemen. Így az persze nem volt szerelem első látásra, idő kellett neki, de végül annál mélyebb lett. A mai napig álmodom időnként azzal a fiúval és álmomban megint érzek valami kis töredéket a régi szerelemből, de amint felébredek eltűnik, mert semmi ahhoz képest, mint amit most a férjem iránt érzek. :)

Remélem segítettem ezzel a kisregénnyel. Neked miért reménytelen?

2014. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaja, én most vagyok így...
2014. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igen sajnos és emiatt minden udvarlómat el utasítok....sajnos nekem még mindig ő az igazi, habár ő nem is vesz észre. Nem jó dolog az egyoldalú szerelem. Soha ne tapasztaljátok meg ezt az egyoldalúságot csak magány és kín, főleg ha látod mással boldog.
2014. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
volt hasonló:)
2014. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

én most annyira szerelmes vagyok, hogy kicsattanok!

És imádom, mindig boldog vagyok! :)

2014. ápr. 4. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!