Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a mostohabáty...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a mostohabátyámba, ő is belém. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim,az övééi is.Én apukámmal maradtam,ő az anyukájával.Hét éve vannak együtt a szüleink,de csak négy éve lakunk együtt,szóval nem együtt nevelkedtünk.Ő 19 éves,én 15.Már kisebb korunktól fogva jól megértettük egymást. Ő már régebb óta szeret,de ez csak ez év(2010)januárjában derült ki.Akkor kiborult és elmondta az anyjának,aki az én mostohaanyám,és nagyon szeretem.Ő-hosszas kérlelésemre-elmondta nekem.Akkor megijedtem.Én március végén jöttem rá,hogy szeretem.Nem kellett mondanunk.Tudtuk magunktól is.Szóval most együtt vagyunk.Ám május 9-én elmondtunk a szüleinknek.Az anyja kifejezetten jól fogadta,viszont apám kifejezetten ellenzi(elnézést a szóhalmozásért)Azt mondja kicsi vagyok még.Sehogy nem lehet jobb belátásra bírni.Tilt minket egymástól.Voltak már komolyabb veszekedéseink ezért.Nem nekem és a szerelmemnek,hanem apámnak és nekem.Ennek ellenére csókolózunk minden nap,együtt vagyunk apám háta mögött,de így nehéz.Mit tehetnénk?Van valami korrekt megoldás?
2010. jún. 4. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
apunak el kell fogadnia hogy a kicsi lánya kezd felnőni... apám is ilyen volt de már kineveltem belőle. ültesd le de csakis akkor mikor mondjuk ketten vagytok otthon és beszéld meg vele h már nem vagy óvodás és attól még a kislánya maradsz de el kell fogadnia h kezdesz felnőni. nálam bevált :)
2010. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha két "idegen", ellentétes nemű ember össze van zárva, akkor bizony ez történik, nem tudom ők mire számítottak.
2010. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért bonyolultabb. Ha TI szétmentek, hatással lesztek apudék kapcsolatára is...
2010. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az apukának erre akkor kellett vna gondolnia amikor összejött a mostohamamával akinek van egy korban a lányához illő fia...
2010. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szűz vagy? lehet hogy azért féltenek ennyire.
2010. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,szűz vagyok.Köszönöm a válaszokat,majd próbálkozom:)
2010. jún. 5. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik haverom ugyanebbe a helyzetbe van:D

Sztem nem tré, hajrá!

17F

2010. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Úúúú, tisztára mint egy romantikus könyv vagy manga!!

Szerintem hajrá! Üljetek le az apáddal, és beszéljétek meg a dolgokat. Ha elvégzed a sulit, akkor el is költözhettek. De akkoris beszéljétek meg.

Ja, van egy ilyen manga is, a Marmelade Boy:

[link]

Sok sikert!

2010. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!