Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménykedjek még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még?

Figyelt kérdés
Barátnőm 3 hete szakított velem a véget nem érő veszekedések miatt, de nem vette le fb-ról hogy kapcsolatban vagyunk, mondta nem akar pasizni, és azt sem, hogy rászálljanak. Barátnői azt mondják, hogy csak időre van szüksége, és mi együtt leszünk, mert mi összetartozunk, egymásnak lettünk teremtve. Próbáltam hanyagolni nem írni rá, de valahogy mindig vagy felhívom vagy ő küld valamit viberen amire válaszolok, elvittem már azóta vacsorázni, elmentünk együtt kutyát sétáltatni, vittem neki virágot, ajándékokat, ráadásul egy faluban is lakunk. Ő folyton azt mondja, hogy nem tudja még, hogy mi lesz, ő így most boldog. Én viszont tönkremegyek ebben a bizonytalanságban, nem tudok az egyetemmel foglalkozni pedig nagyon kéne, helyette csak edzeni meg bulizni tudok elmenni, de azt sem élvezem, csak hogy lekössem magam. Tényleg nem úgy bántam vele, ahogy ő megérdemelte volna, de természetesnek vettem, hogy ott van, és meg sem fordult a fejemben, hogy elhagyhat. Mit tegyek, reménykedjek még és éljek tovább napról napra, azt várva, hogy mikor jön egy üzenet, hogy próbáljuk meg újra, vagy zárjuk le végleg, vagy próbáljam meg magamtól lezárni és túllépni, amire megmondom őszintén nem sok erőt érzek magamban?

2014. márc. 20. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

"Barátnőm 3 hete szakított velem a véget nem érő veszekedések miatt, "


Eddig olvastam ,akkor hagyjátok egymást szerintem, csak nem akarhatod nem passzoló emberrel veszekedve leélni az életedet; újra elő fognak talán jönni ua problémák, és felemésztik a kapcsolatot. : /

2014. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hiába szereted, sztem nem nagyon lehetnétek boldogok egymással, mást kell keresni, aki jobban passzol, hogy ne is legyen konfliktus, vagy minimális, de azt is inkább normális hangnemben hogy meg tudjátok beszélni.
2014. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja lett végeb egy ,4 éves kapcsomnak pont a véget nem érő viták miatt, az én pasim is azt hitte hogy " úgy is velem van, szeret, mindent elnéz nekem," hát hülyén hitte ezt, mert egy nő is bele unhat a nem törödéssel, a sok vitába, nincs mindig arra erőnk hogy elnézzünk és megbocsátsunk mindent, egy kapcs nem arról szól hogy megszereztem velem van....és ennyi a férfi feladata a nő örök és mindennap minden este várja ugyan azt a pasit akibe bele szeretett, .....és én is boldog vagyok így hogy nincs vita . Nehéz de ha nincs senkitek se neki se neked és ha ugy gondoljátok érdemes érte harcolni akkor gyerünk, de ha a csaj csak húzza halasztja akkor inkább hagyd, mert valószínű hogy megunta....
2014. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Emeld meg a tökeid és mondd neki, hogy lezárod végleg és nem szeretnél vele kommunikálni, se találkozni, se semmi. Van egy sanda gyanúm, hogy nemsokára ő loholna a te nyomodban, ha pedig nem akkor nem kár ezért a kapcsolatért és véget kellett neki vetni. Ez az egyetlen értelmes megoldása ennek.
2014. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 23. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!