Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves vagyok és eddig se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és eddig se csók, se barátnő. Feladjam vagy még reménykedjek?

Figyelt kérdés
pedig állítólag nem vagyok ronda és duci sem. az igaz hogy zárkózott vagyok kicsit, de a mai világban ez sem mérvadó...

2014. márc. 11. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

De pontosan mérvadó! Kicsit alakítani kellene magadon, nyitottabbnak lenni és nem betojni a dolgoktól. Máris könnyebb lenne a dolgod. Ha nem vagy ronda miért vagy ennyire zárkózott? Mivel Te ezt emelted ki, nyilván elég nagy fokú lehet. Félsz ismerkedni vagy mi a gond?

Más is pont olyan ember mint Te, nem fogják leharapni a fejed! :)

2014. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy ezek megvalósuljanak tenni is kell érte valamit, nem csak reménykedni

Ha feladod akkor esélyed sem lesz ilyenekre, szerinted melyik a jobb, próbálni megadni az esélyt magadnak, vagy meg se próbálni?

2014. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most mit mondjak, mit írjak?

Jöjjek a sablon dumával, legyél magabiztos stb?

Hiába, úgyse teszed meg a kellő lépéseket.

Ha megtudod álmodni, meg is tudod valósítani.


Ha majd már mindent feladsz, ha majd már az életedet sem akarod, ha már élni sem akarsz mert beletörtél a magányba az egyedüllétbe..na akkor menj ki az utcára és random szólíts le csajokat.


Ennyi.

2014. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sohasem szabad feladni!! Az egyik barátnőm nővére 24-25 éves és nem volt senkije, pedig helyes.. Sokan nem hiszik el, de nem csak a külső számít, hiába van egy irtó jóképü pasi, ha unalmas, furcsa és nem találom meg vele a közös hangot, akkor nem érdekel..

Legyél nyitottabb!!!

2014. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok és ugyanitt tartok...
2014. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez már sokadik ilyen kérdés...nem tudok már mit írni ezekre...

Tessék küldök egy király elfoglaltságot, nézd meg a sorozatot. Jobb ötletem nincs... http://www.youtube.com/watch?v=kDh3D2ewiNs

2014. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok és 19 csak én is zárkozótt voltam míg nem megismertem egy tök bolond embert sok időt töltöttem vele és hála neki már nem vagyok zárkozott. Teiss keress egy ilyen bolondot legyél vele sokat is hidd el ragadni fog rád belőle.
2014. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Küldesz magadról képet priviben?


18/L

2014. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elsőnek! hát azért vagyok zárkózott mert én nem annyira szeretem a társaságot... szeretek számítógépezni, de nem vagyok az a kocka fajta. ilyen a természetem.
2014. márc. 11. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Reménykedj!
2014. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!