Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Balaton és Pest között tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton és Pest között tényleg akkora olyan baromi nagy a távolság?

Figyelt kérdés

Előző nyáron balcsin ismertem meg a lányt.1 hétig mindig együtt voltunk,imádtuk egymást,tudtuk,hogy semmi se lesz/lehet köztünk.Napjainkba is folyton beszélgetünk skypeon és tegnap kitalálta,hogy küldjünk egymásról 4-5 képet.

Az a lány nővé érett.Baromi szép,meg mellesedett,gyönyörű alakja van,sőt baromi okos és az esze is megérett,az ország második vagy harmadik legjobb gimijébe jár.

Velem is ugyanez történt annyi különbséggel,hogy megférfiasodtam.Már van a nyakamon szőr,szoktam borotvàlni,de röviden nsgyon jól áll,a testemre rágyúrtam,izmos vagyok és kockahasú,a hangom is mélyült.

Mindketten beleszerettünk egymásba,csak sajnos messze vagyunk egymástól.Én bennelennék mert mindent pénzt és utazási időt megér,de a lány nem akar belemenni.Mit tegyek?



2014. márc. 21. 10:15
 1/8 PearlDiver ***** válasza:
Menj el hozzá, lepd meg egy csokor virággal és vallj neki szerelmet. Ha ez nem győzi meg, akkor semmi és nyugodtan feladhatod.
2014. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan edes :)
2014. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem pontosítottad, hogy a Balcsi mely része :) Mondjuk Buda és Siófok kicsivel több mint egy óra lehet autópályán, de vonattal sem egy eget rengető távolság.

Viszont Keszthely-Budapest már beszédes :)

De manapság nem létezik távolság, ha szerelem van!

2014. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Füreden lakik.
2014. márc. 21. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Azert egy gimnazista meg messze van attol, hogy no legyen... kamaszlany inkabb. Es a ti korotokban nagy ez a tavolsag.
2014. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát egy gimist én se neveznék nőnek, messsza van még attól. De ha összeilletek, akkro miért ne? Meg lehet oldani. Nekem volt egy osztálytársam, aki 6 évig mászkált fel pestre egy csajhoz egész gimi alatt, pedig jó messze volt.
2014. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó,nyilván nem nő,csak elkezdett nőiesedni :)
2014. márc. 21. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza! Lepd meg, de ne legyél tolakodó, inkább romantikus. Nem veszthetsz semmit, max elküld.. de úgy sem fog. Az élet akkor izgalmas, ha éled, és néha kockáztatni kell.
2014. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!