Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire hátrány az, ha...

Mennyire hátrány az, ha Pestre jelentkeznék egy álláshirdetésre, de több, mint egy órára lakom Pesttől?

Figyelt kérdés

Sajnos a környékemen nem nagyon találok munkát Pesten pedig sokkal több lehetőségek vannak, csak nem épp a szomszédban lakom ( Heves megyei...). Lehetséges hogy azért utasítanak el mert odavalósi vagyok?

Nyilván szeretnék majd idővel oda költözni, de amíg nincs pénz addig nem tehetem meg.

Mindennap fel tudnék járni.

Van esetleg valaki, aki több órát ingázik a munkahelyére?



2013. júl. 1. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is Heves megyéből próbálkoztam sikertelenül.

Ha nincs valami jó szakképesítésed és tapasztalatod, csak egy vagy az átlag jelentkezők közül akiket pesti lakcímmel is találnak, akkor nincs sok esély.

2013. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát szakképesítésem az éppenséggel van...meg tényleg meg tudnám oldani a bejárkálást csak gondolom a környékbelieket jobban keresik.
2013. júl. 1. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem mindegy, hogy milyen szakképesítés, ha atomfizikus vagy nyilván felvesznek, de egy átlagos OKJ-val vagy magyartanárként nem sok esély van.
2013. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!