Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy ilyen esetben meggondolja a másik magát, hogy megváltoznak az érzései?

Figyelt kérdés

Adott egy ellenkező nemű legjobb baráti páros. A srác csak barátként tekint a lányra, viszont a lánynak az utóbbi időben megváltoztak az érzései, vonzódni kezdett a sráchoz. Szoros köztük a viszony, rengeteget vannak együtt, ölelgetik egymást, ilyenek.

A lány elmondja a srácnak, hogy mit érez iránta. Mivel srác nem érez többet barátságnál, megállapodnak, hogy nem lesz semmi, a lány idővel túl lesz rajta, gondolja.


Ilyen esetben lehetséges, hogy a srác elgondolkozik a dolgon és átértékeli a kapcsolatukat? Esetleg még lehet belőle rendes párkapcsolat is?



2014. márc. 22. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
bármi lehetséges :)
2014. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

szerintem könnyen lehet belőle még bármi. az mondjuk furcsa helyzet h a lánynak tetszett előbb a fiú, én ellenkező helyzeteket láttam már, és az kifejezetten jól működik. Talán amikor a fiú rájön h ő is vonzódik a lányhoz (szerintem tutira rájön), akkor a lánynak egy kicsit még kéretnie kell magát, hogy megforduljon a helyzet és a fiú küzdjön meg a csajért. :)


lényeg a lényeg, h lehet rendes párkapcsolat, de mindig a fiúnak kell a vadásznak lennie :)

2014. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, kicsit jobb kedvem lett. :) Remélem, tényleg megváltozik majd a véleménye "kettőnkről"... :)
2014. márc. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!