Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dumbii kérdése:

Lehet hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy a barátomnak bemutattam egy nagyon jó baratnőmet, és azóta vrle jön hozzám, vele megy haza (amúgy mindketten egy „városba” laknak. Ezért mennek el együtt egy ideig) és szóba stokta hozni, meg sokszor ránéz, meg ilyenek. De mikor Én rákérdezek, vagy a barátom anyukája, akkor nevet, és azt mondja „Sose csalnám meg, nagyon szeretlek, de ezt már megbeszéltük, és különben is Ő lenne az utolsó akivel megcsalnálak”. Mindeketten 18 évesek. Szerintetek? Valami tanács? Különben már egyszer megcsalt, azóta nem úgy bízok benne, mint előtte

2014. márc. 20. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyázzál
2014. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 1szer megcsalt akkor minek vagy vele?Tudod van olyan nevü dolog ezen a világon hogy "Becsület",és ezt nem lehet 2szer-3szor 10szer 20szor eljátszani,csak is eggyetlen egyszer és akkor oda a bizalom a hüség,te hogy gondolod ezt a dolgot mégis amúgy?!Az agyam eldobom ilyen emberek vannak....Egyébként barátnődet szerintem már szpatja mint állat...
2014. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szivi ez szívás.Oké ,hogy megbocsájtottál neki,de innentől kaparnia kéne és figyelni,hogy nekem mi esne szarul. De 18 évesektől ne várj sokat.

Te is csinálj valami idegesítőt egy pasival, várd ki mit reagál. Abból kiderül,merre kell lépni

2014. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ő lenne az utolsó akivel megcsalnálak"

nalam ez betenne az ajtot, ha mar felhozza a megcsalast szoban is

2014. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ídő kérdése az egész,hogy mikor hol kivel ha nem vele akkor mással:S
2014. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra céloztok, hogy beszéljek vele? Jó múltkor amúgy úgy esküdözött, hogy már térdelgetett össze-vissza.. És hogy csak engem szeret.
2014. márc. 22. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mirol akarsz meg beszelni vele. A terden allva konyorges nalam 0 pont lenne. Ne dolj be neki.
2014. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!