Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 5 hónapja járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 5 hónapja járok egy sráccal, de a csóknál tovább nem jutottunk. Ismerkedünk, beszélgetünk, kulturális programokon veszünk részt, vásárolunk. Mivel lehetne előrevinni a dolgot?

Figyelt kérdés

Talán nem kíván engem...Vagy még nem tudja, mit akar. Annyira megszerettem, olyan jó lenne, ha továbblépnénk!Hiába hívom meg, nem fogadja el, nem jön fel.

Úgy érzem, még nem vagyunk egy pár.Mit tehetnék? Ki kell várni... de félek attól is, hogy elhagy.



2014. márc. 23. 22:39
 1/10 Mr. Truth ***** válasza:
Amikor nála vagytok bukj rá a p**sére... Ha ebből nem jön rá akkor megadom a számom :D
2014. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok olyan, aki -nő létére- direktbe kezdeményezne, azaz nem fogom tapizni a nemi szervét, már ne is haragudj... Ez a férfi dolga, hogy nyomuljon, legalább is fokozatosan haladjunk előre.Szerintem visszaütne, ha én indulnék. Amúgy hozzá sem megyünk fel, az utcán sétálgatunk, meg a kávézóban ücsörgünk.Csókok is csak a ház előtt búcsúzáskor.Az se mindig..
2014. márc. 23. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az is benne van a pakliban, hogy nagyon visszafogott ilyen téren, izgulós, bátortalan, nehezen nyílik meg előtted szex terén, miért nem izgatod fel? "ezt a férfinak kell" szerintem meg az kezdje el aki akarja, régen úgy odavoltak a nők az egyenlőségért, na most itt van, :) kezdd el te, ő meg folytatja, vagy ha nem ott lesz más, aki bizony elég kanos lesz hozzád
2014. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öt hónapja vagytok együtt, és még csók se mindig van? Ez tényleg nem hangzik úgy, mintha valóban egy pár lennétek.. Nincsenek romantikus, összebújós pillanataitok? Nem szokott megölelni, magához húzni vagy ilyesmi? Szerintem csak 1-2 ilyen meghitt pillanatot kellene megcsípni, és ha akkor jobban belelendültök a csókolózásba, már nemigen fog annyiban maradni a dolog.
2014. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mulya egyáltalán, nagyon félénknek sem látom. Talán egy kicsit célratörőbben kellene megsimítanom, de visszájára is fordulhat.. Én a kapcsolatot erősíteném, vinném előre, nem pusztán a szex hiányzik! Jó lenne, de nem ez a fő bajom, hanem az, hogy megakadt a kapcsolat fejlődése.Az intimitás pedig talán dobna rajta.
2014. márc. 23. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még korainak érzi. Akár életkor tekintetében...
2014. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

milyen idősek vagytok?

úgy tűnik ő még fél valamitől...szűz még? lehet ez a félelme?

pedig a szex előtt még pettingelnetek is kellene...

vallásos?

2014. márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
Ha tetszik-ha nem a kezedbe kell venni ezen a téren az irányítást, különben lószar se lesz az egészből. Ezt a "férfinak kell megtenni a kezdő lépés" maszlagot meg felejtsd el, egyenrangú partnerek vagytok és te szenvedsz jobban ettől, hát tegyél valamit a dolog előmozdítása érdekében, valahogy ki kell bújtatni a szöget a zsákból!
2014. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha 20 körül vagytok, akkor már tényleg lehetne valami, akár meg is mondhatod, hogy már többet szeretnél. Így: Figyi, én már többet szeretnék!

14-15 körül meg csak annyit tudok mondani, hogy ilyenkor sok fiú tud érzelmileg zárkózottá válni, és hiába látszik úgy, hogy nem félénk, arra hogy egy lánynál "továbblépjen" nagyon ráparázik. (Én is ilyen voltam :D) Nem is tudok jót mondani, mert egy durva nyomulással el is lehet ijeszteni. Próbáltad már áthívni filmezni? Egy olyan filmet, amit szívesen megnéz, de van benne érzelmes pillanat is.

2014. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Nem vagyunk már nagyon fiatalok, ezért is furcsa számomra a dolog. Egy férfinek ebben a korban már igénye van (kellene lennie) a szexre, nem értem, miért nem próbálkozik.Csak azt gondolom, hogy még nem döntött mellettem teljesen, nem vagyok egy világszépe..

Azt hiszem, nem vallásos.

2014. márc. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!