Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éljek normális életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljek normális életet?

Figyelt kérdés

Az a "baj" hogy beleszerettem egy lányba aki kb 6000 km-re él tőlem, az érzés kölcsönös. Nem tudom kiverni a fejemből, éjjel nappal azon kattog az agyam, hogy hogyan láthatnám személyesen, bár tudom, hogy ez megoldható csak kell rá várjak néhány hónapot. Amióta ez tart, nem eszek, nem alszok, csak vegetálok mint valami szerelmes tini, pedig 30 elmúltam. Azt hittem ez az érzés a fiatalságommal együtt tovaszállt.

Normális ez? - jó, tudom, ez már két kérdés...



2014. márc. 24. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
voltam ilyen helyzetben, de megoldhatatlan ez a kapcsolat így, ugye te is tudod, mert valakinek ilyenkor mindig lépni kell.
2014. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd kihevered... :(
2014. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 viktorvarga ***** válasza:
én egyszer egy kinai csajba lettem szerelmes kicsit:)azcsak 60 km re lakott.de abolselett semmi.jodologez csak a vége borítékolható..
2014. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keress valaki mást. Tudom nehéz,de erősnek kell lenni,az élet megy tovább,bennem is megvan az érzés,hasonló okok miatt,de tovább kell lépni,és nem szabad összetörni.

Menj el k.rvázz egyet,vagy csinálj vmi olyat ami miatt nem gondolsz rá,ismerkedj,ha van lehetőséged rá.

2014. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megoldható, hogy találkozzatok, találkozzatok!


Ilyen korban (ne haragudj, ez nem rossz indulatú megfogalmazás) ilyen szerelemre lelni, igazi kincs. Szerintem ne engedd el olyan könnyen.


Mindig van megoldás.


Csak az lehet probléma ha az a megoldás egyikőtöknek már túl nagy áldozat a másikért. Viszont amíg nem az, tegyetek meg mindent a kapcsolatotokért és akkor nem lesz mit megbánjatok később sem. Mert ha most hagyod elveszni, garantáltan azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna ha...

2014. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kiverni akarom a fejemből, hanem azt az időt normálisan kivárni... Ő szabadulna onnan, nekem itt megvannak a körülmények, csak még néhány dolgot el kell intézzek... Ezt az időt nem tudom hogy kezeljem, minden másodperc úgy telik mintha lelassították volna. Most annyi minden belefér egy napomba, hogy kezdem tényleg azt hinni, hogy nekem egy nap nem 24 órából áll hanem legalább 36 ból...
2014. márc. 24. 23:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves ötödik, nem fogom veszni hagyni, köszönöm a bátorítást.
2014. márc. 24. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj:)
2014. márc. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találkoztál vele élőben is?
2014. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így jártál az élet szar tanuld meg
2017. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!