Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy csaj és lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy csaj és lépni akartam (lent a többi) meg akarja velem beszélni ezt az ügyet és kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy hogy állok?

Figyelt kérdés
voltunk péntek este kocsmázni. kettesbe voltunk elsőnek és akkor mondtam neki hogy ezt már régen meg akartam csinálni meg minden de a végén nem csókoltam meg. közölte velem h béna vagyok. utána többen lettünk a kocsmába és közbe végig ezzel basztatott h béna vagyok.megjöttek a barátnői és átmentek egy másik helyre. megakart ölelni én meg mondtam h most valamit meg kell tennem de elfordította a fejét és az arcára adtam egy puszit és mondta h Ne Márton! ilyen aranyosan nem visszautasítóan. a végén visszajöttek és látszott rajta h zaklatott elhívta az egyik barátomat erről beszélni utána odajött hozzám h megbeszéljük. mondta h neki ez nagyon kínos és ezt is hozzátette szerintem ennek van valami jelentősége: tehát mondta h ő a béna. mond.h 3dolog van első:nemjövök be neki.mondta h menjek tovább 2:túl sokan voltak erre mondta h hát-hát lehet de menjek tovább 3:elsiettem erre mondta h ez a leginkább

2014. márc. 29. 20:01
 1/7 aaaaaaavbnn ***** válasza:
sehogy nem állsz. próbáld meg újra és ha elutasít, kérdezz rá, hogy miért, utána képben leszel. legyél bátor, és ne béna...
2014. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mondtam hogy a végén mondta hogy nem vagyok béna hanem ő béna
2014. márc. 29. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
hmmmm -más szemében látsz hibát!
2014. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem értelek
2014. márc. 30. 11:19
 5/7 anonim válasza:
tehát ezek alapján akár még esélyed is lehet. Miért nem hívod el randizni? Tudod,a filmekben nagyon hatásos, de a valóságban nem minden lánynak jön be, ha előzmény nélkül csak úgy lesmárolja egy srác
2014. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már két hónapja fűzöm és randizgatunk tehát van előzménye
2014. márc. 31. 22:21
 7/7 anonim válasza:
De, ha még randizgattok is, akkor igazán nem értem mi a gond, mert lehet, hogy csak én vagyok a fura, de nem szoktam olyan srácokkal randizgatni, akitől semmit sem akarok. Az is előfordulhat, hogy csak lassan szeretne haladni.
2014. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!