Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az tényleg nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az tényleg nagy gond, hogy kevés csaj jön be nekem?

Figyelt kérdés
Valahogy engem a legtöbb csaj nem fog meg. Nem csak a külsőre megyek, mert nagyon fontos az is, hogy milyen belül, de nem sok csaj indít be igazán. Több férfi ismerősömtől hallom azt, hogy őket majdnem minden nő beindítja, és hogy ne válogassak annyit, de én inkább egy hosszabb távú kapcsolatot keresek. Inkább egy olyan lányt keresek, aki tényleg nagyon tetszik, minthogy azért legyek együtt valakivel, mert épp nincs senki és ha nincs ló jó a szamár legyen a kapcsolatom. Ti is így vagytok vele? Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy vagytok ezzel!
2014. márc. 27. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nem gond, úgyis egy emberrel éled le (jobb esetben) az életedet


Osztom azt a véleményt, hogy olyan kapcsoltba belemenni ahol ha "nincs ló jó a szamár" az már eleve rosszul kezdődik. És miért lenne valaki olyannal akit nem szeret úgy ahogy kellene. Csak éppen hogy a "miért ne" elven. A másiknak is rossz mert becsapják és annak se jó aki belemegy mert magár csapja be bizonyos szintig.

2014. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem kissé zavaró, amikor azt tanácsolják, hogy adjak lejjebb, mert lehet hogy nem lesz senkim, de ha összejövök egy olyan nővel, aki nem vonz annyira, akkor meg lehet hogy elszalasztom az esélyem egy számomra jobb nőre. Furcsa mód erre nem sokan gondolnak. Egyetértek veled amit leírtál!
2014. márc. 28. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!