Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon visszaszerezhetem-e még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perec1305 kérdése:

Vajon visszaszerezhetem-e még?

Figyelt kérdés

Egyik nap kidobott engem (nem személyesen akarta) a barátnőm és én totál kibuktam rajta. Beléptem Facebookjába és láttam hogy másik fiú nyugtatgatta és puszi szív ment.

Azóta állítólag nem beszélnek. Azóta többször is veszekedtünk. 2 szer letiltottam. Másodszorra nem akar visszajelölni ott tartunk. Meg mi az hogy "nyaggatom" ? Azért mert kérdezem hogy mi lesz mit akar tőlem? Ezt csak tudnia kéne.. Mielőtt másodszorra letiltottam volna azt mondta legyen akkor teljesen vége mikor összevesztem vele. Mindenki azt mondja legyen már vége de bizonytalan vagyok. 2 nap múlva akar velem találkozni hogy vissza adjam a cuccait és hogy beszéljünk egy kicsit. Állítása szerint már nem szeret annyira mint régen. Meg a találkozáson múlik hogy akar e még majd látni. Na szerintetek?



2014. márc. 30. 21:17
 1/1 aaaaaaavbnn ***** válasza:
lépj tovább, mit erőlködsz, ilyen ha vége egy kapcsolatnak.
2014. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!