Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon valóban érdekelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon valóban érdekelhetem ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja tetszik egy férfi, és mivel lehet, hpgy elmegy a cégtől, ezért eléálltam, és elmondtam, hogy szimpatikus számpmra.

Bejelölt facebopk-on, ott ismerkedünk, mivel messze lakunk egymástól.

Amikor csak tud, akkor ír, érdeklődik, jövőhéten találkozunk kettesben, meghívott randira.

Ez az egész olyan hihetetlen számomra, szinte fel sem fogom még.

Tényleg érdekelhetem?

Mivel én kezdeményeztem, de azóta ő keres mindig.



2014. márc. 27. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki :D csakne feküdj le vele mindjárt mert akkor megszakad az egész
2014. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok az olyan férfi aki nem mer kezdeményezni mert fél a visszautasítástól. Lehet, hogy tényleg tetszel neki, és hogy levetted a szimpátia első kifejezésének terhét róla most felszabadult, és őszintén kíván irányodba megnyilvánulni. :)
2014. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát soha ne feküdj le vele és örökké tart.
2014. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen! Érdekelheted! ... Hajrá! Aztán kérjük a beszámolót hogy ment.... Tudod..... Tali, házasság, gyerek minimum 3, és stb....

:D

2014. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!