Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem éltem még ki magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem még ki magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok egy párkapcsolatban, a barátom nagyon szeret engem biztos vagyok benne. Kicsit néha túlságosan is, sokszor kevésnek érzem az érzelmeimet amiket kimutatok iránta de mégis úgy gondolom, hogy ő a férjem lehetne. Rendes kedves srác, sosem bántana meg mindenbe támogat szóval az a tipikus férj jelölt. Távkapcsolatban vagyunk hetente 1-2x találkozunk. De én nem tudom. 18 éves vagyok ő az első barátom vele éltem át mindent, előtte csak 1 pár hetes csalódásom volt.. És kicsit megijedtem hogy mi van ha nem jó irányba megyek, együtt vagyunk 1 éve és nem tudom nem erre számítottam teljesen. Bennem van a kíváncsiság hogy mással milyen lehet, tapasztalatot gyűjtenem, lehet hogy találnék nála jobb pasit is, lehet tényleg ő az igazi de hogy elsőre kifogtam volna.. Nem tudom. De megbántottam ezzel eléggé szakítottunk is ő meg próbált vissza szerezni, de nagyon nem jól. Kicsit lehetne férfiasabb. Bár mindig próbál programokat szervezni ide oda vinni ha úgy van, jókat tudunk beszélgetni, meg nagyon sokat hülyülni is, de ő sokkal érzelmesebb mint én. És nem tudnám elképzelni hogy egy pasi mellet éljem le az egész életemet, fiatalnak tartom magam. Ha annyira össze illünk később is egymásra találunk nem? Ti mit gondoltok erről?

2014. márc. 31. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
hogy erről a férfiról mondj le: mindkettőtök érdekében.
2014. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Na igen ez az első nagy szerelmek hátránya, ha előtte nem voltál mással. És később csak rosszabb lesz mert annál inkább enni fog a fene, hogy milyen lehet mással. Szakíts vele, élvezd az életet aztán ha úgy alakul később és tényleg szeretitek egymást még mindig össze tudtok jönni. 24/F
2014. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
miért?
2014. márc. 31. 13:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég megalázó mindkettőtök számára.
2014. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 kolosszus22 ***** válasza:
61%
Nem vagytok egymáshoz valók, ha ilyeneken agyalsz egyfolytában akkor felesleges nyűglődni, majd talál magának olyan lányt aki jobban értékeli és te is olyat akivel egyenértékűbbnek érzed magad.
2014. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából ez az egy bajom, hogy egy indokot sem tudnék nagyon felhozni ami ellene szól, csak azt hogy tökéletes én meg hülye vagyok meg kíváncsi
2014. márc. 31. 13:52
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

"lehet hogy találnék nála jobb pasit is"

Ez az egyik legcsúnyább gondolat, ami eszedbe juthat. Ha szeretnéd a párod, és boldog lennél mellette, nem gondolnál erre, hiszen úgy éreznéd, nála nem lehet senki sem jobb. Szakíts vele, mert nyilvánvalóan neked nem ez kell most. De arra számíts egyébként, hogy ha most kidobod, hogy másokkal is kipróbáld, soha nem fogad majd vissza, az nagyon megalázó lenne számára.

2014. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Te mit éreznél, ha a barátod aki "szeret" eléd állna azzal, hogy bocsi uncsi vagy az ágyban mással is ki akarom próbálni? Ha szeretnéd, nem ezen járna az agyad.

Majd találsz magadnak, egy bunkó hülye srácot, akinek csak szexre kellesz, és az első adandó alkalommal otthagy, megcsal. De belegondolva, nem is való neked egy rendes srác.

Majd megtudod mit is veszítettél, de akkor már késő lesz.

2014. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem fölösleges tovább húznod a srác idejét. Ha szeretnéd, akkor ilyen eszedbe sem jutna, tapasztalat. Szakíts vele, és élj kedvedre, nincs abban semmi rossz, ha mást is szeretnél megtapasztalni, de a srácot ebből hagyd ki, ne csinálj belőle lelki nyomorékot. Maj megtalálja a párját egy olyan lány személyében aki megbecsüli. De ahhoz szakítanod kell vele, minél előbb. Így lesz ideje feldolgozni, túltenni magát a dolgon, és új partnert keresni.
2014. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Azt gondolom, hogy ő jobban szeret téged mint te őt. Ilyenekre gondolni hogy jobb pasit is találnál nála...pff, inkább engedd el. Érthető hogy fiatal vagy és kíváncsi, de ha nálad nincsenek meg az érzelmek akkor nem kellett volna belemenni egy kapcsolatba, és akkor nyugodtan kiélhetted volna magad anélkül, hogy játszanál mások érzéseivel.

Szakíts vele inkább, minthogy később megalázd és átverd azzal hogy pl félrelépsz. Legyél nagylány azzal is, hogy elmered engedni a biztosat a bizonytalanért...bár sosem értettem ezt a kiélem magam dumát, fogalmam sincs mi a jó ebben. Hidd el, semmi nagyszerűbbet nem tud nyújtani a többi pasi sem, ha nem szereted őket.

De menj, nyugodtan éld ki magad, a te életed :)

A barátod meg legfejjebb talál egy olyan lányt aki értékelni és szeretni fogja olyannak amilyen.

2014. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!