Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem éltem még ki magam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éltem még ki magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok egy párkapcsolatban, a barátom nagyon szeret engem biztos vagyok benne. Kicsit néha túlságosan is, sokszor kevésnek érzem az érzelmeimet amiket kimutatok iránta de mégis úgy gondolom, hogy ő a férjem lehetne. Rendes kedves srác, sosem bántana meg mindenbe támogat szóval az a tipikus férj jelölt. Távkapcsolatban vagyunk hetente 1-2x találkozunk. De én nem tudom. 18 éves vagyok ő az első barátom vele éltem át mindent, előtte csak 1 pár hetes csalódásom volt.. És kicsit megijedtem hogy mi van ha nem jó irányba megyek, együtt vagyunk 1 éve és nem tudom nem erre számítottam teljesen. Bennem van a kíváncsiság hogy mással milyen lehet, tapasztalatot gyűjtenem, lehet hogy találnék nála jobb pasit is, lehet tényleg ő az igazi de hogy elsőre kifogtam volna.. Nem tudom. De megbántottam ezzel eléggé szakítottunk is ő meg próbált vissza szerezni, de nagyon nem jól. Kicsit lehetne férfiasabb. Bár mindig próbál programokat szervezni ide oda vinni ha úgy van, jókat tudunk beszélgetni, meg nagyon sokat hülyülni is, de ő sokkal érzelmesebb mint én. És nem tudnám elképzelni hogy egy pasi mellet éljem le az egész életemet, fiatalnak tartom magam. Ha annyira össze illünk később is egymásra találunk nem? Ti mit gondoltok erről?

2014. márc. 31. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
más brére vágyik a nuni?
2014. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha szeretnék egy lányt, meg sem fordulna a fejemben, hogy milyen mással. Ugyan ez igaz fordítva is. Te nem szereted Őt.


De tudod hová vezet ez? Oda, hogy lesz X idő alatt Y mennyiségű "barátod", akik szépen mind végigmennek rajtad de talán rájössz majd, hogy lehet az a srác lett volna az igazi, akit úgy otthagytál. Azt hiszed akkor még visszamehetsz hozzá, hogy kényed kedved szerint játszhatsz mások érzéseivel? Ő is ember és baromira fog fájni, hogy EZÉRT eldobod, de még így is jobbat érdemel nálad.


23/F

2014. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor rajta! Éld ki magadat! Svájc, No, Anglia nagyon alkalmas erre. Mindig keresnek ilyen lányokat!
2014. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

Ne hallgass az előttem szólókra. Való igaz ugyan, hogy tovább kell lépned, mert nem szereted a fiúdat eléggé, de ez nem a te hibád. Ennyit tudott kihozni belőled! Nem mindenki illik össze, s ha összeillik is, nem mindegy, mennyire. Számtalan kapcsolatom volt, és mérföldes távolságok voltak a vonzódás terén. Volt, akinek éppen csak meglegyintett a szele, és volt, akivelegy pillanat alatt a mennybe repültem. Menj, keresd meg a hozzád illőt. Keresd meg Ő-t, akinek egy érintésére elolvadsz, akinek agy pillantására szénné égsz. A szerelem az élet legcsodálatosabb ajándéka, ne foszd meg magadat tőle. Lehet, hogy sok csalódáson át vezet az út, de ez ne vegye kedvedet. Tapasztald meg a lelkieket, és tanulj a testi szerelem terén IS, hogy amikor megvan az illető, azt tudd neki adni, amivel egy életre boldoggá teheted.

Jobb tanácsot a saját lényomnak sem tudtam adni. (Nála bevált.)

2014. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

* nem illik

** lányomnak

2014. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem éltem ki magam


király kulcsszó....

2014. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!