Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a párotok bevallaná még ha "burkoltan is", hogy tetszik neki egy másik nő?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Megkerdeznem tole, hogy lezbi vagy-e ?
2014. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tetszés még nem biztos, hogy megcsalás. Beszélnék a fejével.
2014. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem gondolom, hogy attól a szent pillanattól kezdve, hogy engem megpillantott, soha többé nem fog neki más megtetszeni, idióta elvárás lenne. Az a lényeg, hogy ne akarjon félrelépni.
2014. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
megmondanám neki, hogy most még szabadon elmehet, ha akar.
2014. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,hogy tetszhet neki más,csak tartotta volna magába,hogy ne azon agyaljak mikkor hagy el vagy lép le.
2014. márc. 29. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
ugyan az én párom nő így ha ilyesmi előfordulna nem zavarna :-D De ami a kérdést illeti hülyeség, mivel egy nő eleve észreveszi a jelekből azt, hogy tetszik-e a pasijának más nő vagy se..komolyan te csaj vagy kérdező? Nem vagy fogékony a nonverbális jelekre mi? Ha jól figyelsz simán levághatod, hogy a párodnak ki tetszik....nem kell ezt mondania..:-D
2014. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Észre vettem,hogy tetszik neki csak így,hogy ő is kimondta azért az egészen más. Csaj vagyok, kedves kérdező a kérdésedre válaszolva.
2014. márc. 29. 16:28
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
48%
Sztem meg jó dolog, ha a másik beszél róla, még ja hallani kellemetlen is. Természetes ha tetszik neki más is, hisz jó esetben hűséget fogadunk, nem vakságot.
2014. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DreamWeaver ***** válasza:
Bármennyire is fájó, hogy ezt mondta, próbáld megemészteni és idővel átértékelni Magadban ezt az érzésedet. Akár burkoltan mondta el, akár nem, ez alapjában még nagyon távol áll attól, hogy ő meg akarna csalni Téged. :) Gondolj bele; Neked az ég kerek világon egyetlen más férfi nem tetszik, csak ő? Akár egy színész, vagy egy zenei előadó, vagy egy médiaszereplő, senki? Ha meg akarna Téged csalni, vagy megtette volna, annak számos más jelei vannak, lennének. Azt az öngólt pedig egy férfi nem rúgja be, hogy szóban is utal Neked arra, hogy meg akar, vagy meg fog Téged csalni. Hacsak nem így akarja felhívni a figyelmedet a kettőtök közt lévő problémákra. De ennek az esélye minimális. Tény, hogy szükségtelen volt ezt kimondania Neked. Lehet, hogy megfeledkezett magáról, hogy nem a legjobb haverjával van. :) Viszont amíg kinmond Neked dolgokat és amíg őszinte Veled, addig a kapcsolatotok is biztonságban van. A bajok akkor kezdődnek, amikor elkezd hallgatni és titkolózni.
2014. márc. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!