Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is megemlíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is megemlíti néha, hogy mi nem tetszik rajtatok?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal, 22 évesek vagyunk. Előtte volt már valakim, akivel mint később rájöttem, nem illettünk össze, viszont ő sosem említett meg semmit ilyenekkel kapcsolatban, az önbizalmammal sem volt gond, szerintem csinosan öltözködök. A jelenlegi párom néha elkezd célozgatni felém - ilyet és olyat kellene hordanom, ez a felső nem szép, a hajam túl hosszú, nem elég feszes a mellem. Ilyenkor nagyon megbántódok, veszekszünk. Miközben meg olyanokat is mond, hogy tökéletes vagyok a számára, gyönyörű vagyok, sokszor vall szerelmet. És tényleg törődik is velem, szeretjük egymást, a legtöbbször nőnek érzem magam mellette, de nem bírok ezeken a megjegyzéseken túllépni. Össze vagyok zavarodva. Úgy érzem, csökkent az önbizalmam, már mindent megkérdőjelezek magamon, és félek, hogy nem is tetszek neki, hogy nem fogad el. Lehet, hogy neki kevés az önbizalma, és rajtam próbálja ezt "kiélni"? Egyáltalán, normális-e ez az egész kettős dolog? Én reagálom túl, mert ő csak segíteni akar, csak kicsit nyersen fogalmaz? Mit tegyek?
2014. márc. 30. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem így is tetszel neki és ezek csak javaslatok

valószínűleg nem épp kedvesen közölte ezeket és ezért bántódtál meg, de nem kell ezt komolyan venni

vegyél fel a kedvéért néha olyan ruhákat, amiket javasol (persze csak ha neked is tetszik)

2014. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában szólni szoktam, hogy nem tetszik, hogy ruha van rajta, vegye le!:)


Komolyra fordítva: a páromat úgy szeretem és úgy fogadom el, ahogy van. Számomra ez alól max. szélsőséges esetek képezhetnek kivételt, pl. ha ismerkedéskor valaki 60 kiló, fél évvel később meg 100.

2014. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is úgy fogadom el őt, ahogy van, sosem szóltam neki semmiért, például hogy sürgősen dolgozza le a hasáról az úszógumit, vagy öltözzön máshogy... szoktam a kedvére tenni, legalábbis próbálok, és akkor meg is dicsér, de ott motoszkál a fejemben, hogy nem tetszek neki, nem fogad el a hibáimmal együtt... :(( Úgy érzem, ez fogja megmérgezni a kapcsolatunkat...
2014. márc. 30. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolathoz hozzátartozik az is, hogy megmondjuk a másiknak mi nem tetszik. Ez mondjuk nem azt jelenti, hogy minden apröságot listázni kell, mert az már nem egy normális kapcsolat, de az olyan vélemények, hogy "ez a ruha nem áll jól rajtad, inkább azt a másikat válaszd" vagy "ez a frizura nem tetszik, a régebbi sokkal jobban kiemelte az arcod szépségét" még messze nem jelenti, hogy nem szeret, vagy meg akarna változtatni

Az egyéni véleményem szerint pedig, ha valaki nem mondja meg a párjának, hogy ez vagy az nem tetszik, akkor tulajdonképpen nem őszinte vele, és az nem igazi kapcsolat. Persze ezt nem durva, alpári módon kell megtenni.

2014. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Lehet ő kicsit nyersebben fogalmazott, én pedig nagyon érzékenyen reagáltam. Csak olyan nehéz volt elfogadnom magamat, nagyon sok idő kellett hozzá, és talán emiatt van ez.
2014. márc. 30. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a többiek elsiklottak egy bizonyos dolog felett: a párod nem csak az öltözködésed kritizálta (azon lehet változtatni), hanem egyes testrészeidet is. Alattomosan próbálja leépíteni az önbizalmad. Ne hagyd! Voltam ilyen helyzetben, és ahogy telik az idő, annál nehezebb lesz kimászni belőle... Évekre taccsra vágott a dolog. :/
2014. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!