Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok főleg a 20-23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok főleg a 20-23 éves korosztály? Nektek tényleg ezt kell, hogy elkezdjetek kötődni egy pasihoz?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a dolgot. Megismerkedtem egy lánnyal 2 héttel ezelőtt és minden soso jól alakult, sokat nevetünk együtt sokat megérintjük egymást küldjük a jeleket, hogy bejön a másik és így tovább.


Én oda teszem magamat tényleg és mindenki szerint nagyon rendes dolgokat csinálok figyelmességek terén. Most meg mindenkitől azt hallom, hogy vegyek vissza mert pont ezzel riasztom el a lányt, hogy túlságosan akarom őt.


Jópáran a környezetemben azt mondják legyek egy kicsit elérhetetlen és akkor rájön, hogy hiányzok neki.


Szerintetek ez jó megoldás?


Tényleg azt kell mutatni egy kicsit, hogy "nem érdekelsz annyira" és akkor rájön mi a helyzet? Télleg ezzel lehet a nőknél a hiányérzetet előcsalni?



2014. ápr. 1. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,de ezzel könnyen meg is utálhat :D
2014. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj...
2014. ápr. 1. 13:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam nem igazán jön be a "nem érdekelsz" dolog. Szerintem ha együtt csináltok dolgokat, jól éri magát veled akkor nem lesz baj. Nem hiszem hogy avvla leriasztanál egy nőt hogy figyelmes vagy. Szerintem nem csinálod rosszul.

20L

2014. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy értelmes lánynál nincs szükség erre.
2014. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

túl sok.

néha a kevesebb több.

2014. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is a legjobb az arany középút. Tehát ne lógj folyton a nyakán, ugyanakkor érezze azt, hogy kedveled, fontos neked és legyél figyelmes vele. De ezt ne is vidd túlzásba.

Tehát nem baj, ha nem találkoztok minden nap, nem baj, ha amikor nem találkoztok, akkor nem beszéltek minden nap órákat telefonon, vagy interneten keresztül, de mikor nem vagytok együtt, néha akkor küldj neki egy sms-t vagy egy rövid üzenetet interneten, illetve hétvégén pl. amikor több időtök van, akkor elmenni erre-arra beszélgetni, ismerkedni. És így nem is fogsz folyton a nyakán sem lógni, ugyanakkor érezni és tudni fogja, hogy számít neked.

És vannak dolgok, amiket egy friss kapcsolat elején azért nem is igazán kell csinálni, vagy megtenni, majd ha komolyabb lesz.

2014. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Girgoy ***** válasza:
Az, hogy mi jó egy nőnek, az kb. óránként változik.
2014. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:

Figyelj komi, nincs olyan ami általánosan bejön a lányoknak, többféle típusú ember van, akár a férfiakat, akár a nőket nézzük. Azt kell megtudnod a te barátnőd milyen személyiség, van olyan csaj (általában az önállóbb, vagányabb lányok) akiknek ez bejön, akik nem szeretik ha tapadnak rájuk és van olyan akinél éppen az ellenkező hatást éred el ezzel (önbizalom hiányos, érzékeny, romantikus, visszafogott lányok), náluk halott dolog ha nem mutatsz elég érdeklődést, mert szomjazzák a sok törődést. A legutóbbi barátnőm az utóbbi típus volt és mivel én nem vagyok ez a babusgatós személyiség nem is jöttünk ki igazán jól. Sokféle lány van, a dologban az a lényeg, hogy megtaláld a hozzád illőt, az egyik lány erre vágyik, a másik arra, nincs általános szabály, neked kell megismerned a másikat és tudni, érezni mire vágyik és mire nem és hogy te azt meg tudod-e, meg akarod-e adni neki.

26F

2014. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha érzelmileg labilis a csaj, akkor valóban az az eset áll fenn, amit Girgoy írt a 7. hozzászólásban. A nők többsége egy érzelmi vihar, egy bármikor robbanni készülő vulkán, egy a felszínen nyugodtnak tűnő, azalatt pedig felkorbácsolt, dühöngő tenger.
2014. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be. Ha ezt csinálnád, én úgy venném nem érdekellek és hanyagolnám a dolgot.
2014. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!