Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok főleg a 20-23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok főleg a 20-23 éves korosztály? Nektek tényleg ezt kell, hogy elkezdjetek kötődni egy pasihoz?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a dolgot. Megismerkedtem egy lánnyal 2 héttel ezelőtt és minden soso jól alakult, sokat nevetünk együtt sokat megérintjük egymást küldjük a jeleket, hogy bejön a másik és így tovább.


Én oda teszem magamat tényleg és mindenki szerint nagyon rendes dolgokat csinálok figyelmességek terén. Most meg mindenkitől azt hallom, hogy vegyek vissza mert pont ezzel riasztom el a lányt, hogy túlságosan akarom őt.


Jópáran a környezetemben azt mondják legyek egy kicsit elérhetetlen és akkor rájön, hogy hiányzok neki.


Szerintetek ez jó megoldás?


Tényleg azt kell mutatni egy kicsit, hogy "nem érdekelsz annyira" és akkor rájön mi a helyzet? Télleg ezzel lehet a nőknél a hiányérzetet előcsalni?



2014. ápr. 1. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezzel vigyázni kell, elég veszélyes...
2014. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bírom amikor mások mondják a dolgokat. Ne hallgass másokra,és ne halld mindenkitől.Ha odatetted magad nincs veled baj,ha őt ez zavarja,hogy ilyen vagy így járt,találsz majd olyat akinek pont ez fog imponálni.De azért kérdezz rá a lánynál is a biztonság kedvéért,hogy tényleg zavarja-e ne mások szava legyen a lényeg.
2014. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó válasza is jó. Lehet tényleg az lenne a legjobb ha nem trükköznél semmit, legyél olyan amilyen vagy, viselkedj úgy ahogy szoktál. Ha neki nem felel meg ez, hát legalább megtudod, hogy nem őt keresed. A neked való lánnyal nem lesz szükség trükközésre és agyalásra.
2014. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom más lányok hogy vannak vele, engem ez eddig csak egy esetben riasztott el, ha a fiú nem igazán jött be annyira, és inkább csak ismerkedtem volna vele, kötetlenül, mert elsőre nem volt meg a szikra. De ha emellett ő túlzottan kimutatja hogy érdeklem akkor úgy érzem nyomás nehezedik a vállaimra, hogy köteles lennék viszonozni az érdeklődését, holott nálam ez lehet nincs még azon a szinten. Iyenkor szokott az lenni hogy többet nem találkozom az illetővel mert nem akarom hitegetni. Viszont ha olyan srác viselkedne így akihez eléggé vonzódom legalább külsőre, és el tudnék vele képzelni ezt-azt, akkor egyáltalán nem zavarna ha kimutatja a "jeleket", örülök neki ha tudom hogy nem elérhetetlen és nem egy újabb plátói szenvedés vár rám : D

Ez csak a saját egyéni meglátásom, de remélem valamennyire hasznos volt.

22/L

2015. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!