Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha a barátnőtök beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha a barátnőtök beteg lenne, akkor is kitartanátok mellette?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 16:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pl olyan betegség hogy a nő nem tud szülni ?? Hát sajnos ez nem lenne jó !!
2014. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem tartanék ki mellette, nem pazarolnám rá többet az időmet. Oldja meg, ha baja van. Egy kis influenzát még csak ki tud egymaga kúrálni, ha meg halálos beteg, akkor azt sajnos én sem tudom meggyógyítani. Felesleges időpocsékolás kitartani mellette.
2014. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért ne legyünk olyan álszentek, hogy ha a párunk tolókocsiba kerülne, AIDS-es lenne stb. kitartanánk mellette. Megpróbálná sok ember, de felőrölne bárkit.
2014. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát, 13-as neked komoly gondjaid lehetnek. Például nincsenek érzéseid. Az egyértelmű, hogy nem tudod meggyógyítani, ha halálos beteg, de attól még mellette lehetsz, de akkor ezek szerint te még senkit nem szerettél.
2014. ápr. 1. 17:24
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha Aids-es vagy mástól elkapott nemi betegség lenne akkor igen.
2014. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ugyan. Hány olyan kérdés volt itt, hogy mi van ha már nem működik a szex, de szeretem, vagy impotens lett a férjem, vagy valami betegsége miatt (cukorbeteg) nem tud szexelni. Aztán a nők nagy többsége egyből lelépne, a válaszokból kiderült, mert egy idő után viszket a nunijuk. Meg hogy szex nélkül ingerültek lesznek, és inkább dobbantanak. Akkor szerinted ha tolószékbe kerül valaki,vagy ágyhoz kötött beteg lesz, az miben különbözik? Úgy otthagynák, mint a sicc!!
2014. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most azt mondom, hogy mellette maradnék, de az ilyesmi csak akkor derül ki, ha megtörténik a baj(ne történjen meg senkivel).
2014. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én egy hete jöttem össze barátnőmmel annak a tudatában, hogy cukorbeteg. 19 évesek vagyunk és szerintem ez vállalható. Mivel oda kell figyelnie, hogy mit eszik, én is figyelek egy kicsit rá, hogy mit eszek. Pl nem eszek csokit. Aki azt írja, hogy nem tartana ki a párja mellett, az nem volt még szerelmes. Igaz, hogy egy cukorbetegség azért annyira nem komoly mint egy rák vagy egy AIDS de nem tudok olyat elképzelni, hogy betegség miatt szakítsak vele.
2014. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Bármilyen betegségről lenne szó, ha valaki beteg akkor kell a legjobban mellette állni.Segíteni hogy minél hamarabb túl legyen rajta. Sokkal gyorsabban gyógyul meg az adott személy ha azt látja hogy a párja, családja mellette van és mindent megtesz azért hogy megyógyuljon
2014. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!