Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bulímiás vagyok. Ezt tudja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulímiás vagyok. Ezt tudja a barátom is és mindenben mellettem áll, hogy meggyógyuljak, nagyon szeretjük egymást. Mégis van egy kis gond. ( többi lenn) Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
Ő mindig támogat engem, de én néha úgy érzem hogy csak a baj van velem és nem érdemlem meg őt.. pl. Múltkor felmentem hozzá és amikor enni akartunk elkezdtem sírni hogy nem hányhatok megint ezért nem eszem most.. ő csak megölelt és azt mondta ne féljek, semmi baj nincs.. Tehát olyan jó velem mindig, és én nagyon szeretem de nem akarok fájdalmat okozni neki azzal hogy folyton rosszul vagyok a betegségem miatt... Nem akarom őt elveszíteni, csak úgy érzem én vagyok a legrosszabb barátnő a világon amiért csak a baj van velem mindig.

2014. márc. 16. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem csak divat vékonyságot akaró csaj valaki, akkor ez egy erős elmebaj, lelki betegség.

Hát szerintem örülj neki, hogy szeret valaki annyira, amennyire a pasid.

Gondolom hogy több veled a gond, mint egy átlag csajjal, de ha ő melletted akar lenni, akkor köteles vagy erősnek lenni, hogy ki tarts.

Hogy ne legyenek hiába valóak az erőfeszítései.

2014. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdemelnéd meg , nem törődne így veled. Minden energiád fektesd a gyógyulásba és fel a fejjel.
2014. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem vagy teher neki, hiszen melletted van. Azért mert a szerelem nem függ ilyen és egyéb dolgoktól. Légy boldog vele :)
2014. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 walk w1th mee ***** válasza:
46%
Emőke?xd
2014. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!