Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy párom érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy párom érzelmi intelligenciáját és empátiáját magasabb szintre tudjam segíteni?

Figyelt kérdés
szeretek egy lányt de kicsit fiatal hozzám és érzelmileg még nem minden téren kifejlett. Hogyan tudom elősegíteni a lány érzelmi intelligenciájának fejlődését, illetve azt elérni, hogy esetleg ez ne miattam legyen gátolva? 14 lesz a lány én pár évvel idősebb, szeretem, ő is viszont szeret de néha érzelmi szinten még gyerekes, szeretném az empátiáját és az érzelmeit kicsit magasabb szintre segíteni.

#szerelem #párkapcsolat #érzelem #együttérzés #empátia #érzelmi intelligencia #fejlődés elősegítés #párkapcsolat fejlesztése
2014. ápr. 2. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nagyon tévúton jársz.


Addig jó, hogy 14 éves barátnőd van és te meg idősebb vagy nála. Ez király.


De aztán: Mit vársz egy 14 évestől? Komolyan? Szerinted mennyi élettapasztalata van egy 14 évesnek? Mennyit látott a világból? Mennyire lehet fejlett és mihez képest?

2014. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ido ad tapasztalatot,a tapasztalat erette tesz.

Ha mar a kapcsolat elejen ilyen valtoztatast akarsz tenni(ami amugy jo:)),az mindenkepp megvisel egy ilyen eletkoru lanyt.

Ha megakarod valtoztatni,akkor tapasztalatot kell neki adnod.Sok sikert(:

2014. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azt akarom hogy már holnap vagy a jövő héten ő legyen a tökéletes lelki társ, csak félek hogy esetleg amég vele vagyok az én árnyékomban nem fog fejlődni vagy teljesen kibontakozni érzelmileg, de elhagyni nem fogom csak azért hogy tapasztalatot szerezzen mert szeretem és ő is engem. ismerek más 13-14éves lányokat ő fejlettebb náluk ezért is jöttem vele össze. tudjátok, amikor megismertem én még egy másik lánnyal voltam. ő akkor bevallotta hogy szerelmes belém, én elküldtem, mellőztem néha bunko is voltam vele és keveset beszélltünk és ez ment honapokig. és mit várna az ember egy 13évestől? pár hét alatt kiheveri és keres mást, ő honapokig kitartott az akkor még reménytelen plátoi szerelme mellett nem állt tovább a csalodások és bántások után, szoval céltudatos és tudja mit akar. ezért szeretném ha tényleg tökéletesen, érzelmi szinten is tényleg 100%osan kifjlődne mellettem szép lassan ebben kérnék tanácsot tehát, hogy ezt hogy tudom elősegíteni esetleg benne?
2014. ápr. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!