Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Patthelyzetben állok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patthelyzetben állok, nem tudom mi lenne a helyes, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A sztori: Van egy fiúbarátom, a gond csak hogy szerelmes lett belém. Nekem semennyire sem tetszik, én csak szimpla barátként tekintettem rá. Azonban az ő haverja, igen csak szemrevaló, okos, helyes, és szerintem jól kijönnénk egymással, szerencsére az érzések kölcsönösek. A probléma csak az hogy a "szerelmes haverom" tönkre vág mindent, azt mondta ha rajta múlik nem fogunk soha összejönni. Telebeszéli minden hülyeséggel annak a fiúnak a fejét aki tetszik nekem, hazudozik neki, össze-vissza kavar mindent hogy abból nekem hátrányt de magának velem szemben előnyt tudjon kovácsolni. Ha kiosztom akkor lehet hogy megszívom mert akkor a srác nem akar majd hozzám közelebb kerülni hogy a legjobb barátját bántom, ha pedig hagyom hogy folytatódjanak a kavarások, abba én fogok lelkileg és érzelmileg is beleroppanni. Mi lenne a helyes út?:( Segítsetek!


L/18



2014. ápr. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj a kiszemelt elé, és qurva őszintén a képébe mondod az igazságot. Tetszel, de adj esélyt magadnak, hogy megismerhess és magad vond le a következtetést, igazat mond-e a haverod. Vagy hasonló. Egyenesen.
2014. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval, mond meg a szerelmes haverodnak, hogy köztetek soha nem lesz semmi, nem az eseted csak barátként tudsz tekinteni rá, DE ha igazán szeret elenged és nem kavar be neked, mond hogy azzal csak neked árt és ha igazán szeret abbahagyja és inkább mutassam meg, hogy neki fontos hogy boldog legyél mégha nemis vele szoval ne bántson azzal hogy kavarja alattad a kakit.
2014. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tedd helyre a haverod(nem kiosztani, csak határozottan megmondani neki mi a helyzet) és ne beszélj vele többet, ezután irány a lovagod
2014. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!