Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác ő 8. os és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác ő 8. os és nagyon tetszik. Vajon akar tölem valami többet?

Figyelt kérdés
Én 5-es vagyok 11 éves. Van egy srác aki 8-os. Nem rég kb 1 hete voltunk egy sulis rendezvényen(kertészkedés) és egymás mellet voltunk csomót. Majd este bejelölt facebookon. És be-lájkolta a képeimet elég sokat. Suliba is néha rám köszön de soha nem beszéltünk még. nagyon helyes de én csak 5. es vagyok és nem hinném hogy egy 8-os szeretne velem valamit vagy nem tom SEGITSETEK!

2014. márc. 24. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne ha nem akarna semmit egy 11 évestől.
2014. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

hát kicsi az esélye:S

de attól is függ hogy mennyire vagy érett a korodhoz képest bár ilyenkor a legtöbb srácnak a szexen jár már az esze-...

üdv:egy nyolcadikos

2014. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
miért?
2014. márc. 24. 21:12
 4/16 anonim ***** válasza:
mit miért?
2014. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tárkányi Zoltán válasza:
70%
PFFUU Istenem hova feljlődik ez a világ!!! xDD :P
2014. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném,hogy egy 8.os egy 5.estől akarna valamit...kicsi vagy még hozzá.(egy 8.os)
2014. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Úristen, bejelölt a facebookon! Ő lesz a gyerekeid apja, előre látom! Helyesírást tanulnál, ahelyett, hogy ilyenekkel foglalkozol!
2014. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tárkányi Zoltán válasza:
76%
Ja szerintem is kicsi vagy még hozzá. A legjobb hogy csak barátkozz vele és inkább a tanulásra figyelj. Majd esetleg pár év múlva meg ha szerencséd van akkor együtt lesztek. Vagy még az se lehetetlen hogy jobbat találsz.
2014. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire negatívak. Igen lehet, hogy 11 évesen még nem kéne pasizni, de gondoljatok bele, hogy 11 évesen minden második nap másba letettek szerelmesek. Igen, nagy valószínűséggel tombolnak benned a hormonok, és neked annyira tetszik már, hogy beképzeled magadnak, hogy te is neki. Nem rossz indulatból mondom, hanem tapasztalatból. Sajnálatos módon én se mondok mást mint az előzők: Valószínű, hogy nem akar tőled semmit. Ha meg igen, ne menj bele :D


Ha a válaszomat rossz indulatúnak véled: Akkor nem is való neked pasi. Még nem vagy megérve rá. (Különben is, talán én vagyok az egyetlen aki melletted áll..;))


Ha a válaszomat jó indulatúnak véled: Van rá esély, hogy tényleg érett vagy a korodhoz képes. De egy hím egyedben se bízz meg!..


Gondolj bele, hogy egy nyolcadikos, nem egy ötödikest fog magának 'kipécézni'. Ha meg igen, akkor felnőtt korában pedofil lesz :D Sok szerencsét..:)

2014. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tárkányi Zoltán válasza:
Hát végül is én is erre akartam célozni pont amire te csak én nem szeretek annyit írni.
2014. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!