Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy javuljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megoldást szeretnék találni arra, hogy hogyan tudnám barátnőmmel jobbá tenni a kapcsolatomat, azt mondja nem érzi, hogy szeretem:/ 10 hónapja vagyunk együtt 8 hónap jó is volt de az utóbbi 2 hónapban sokat veszekedtünk valami változott..Most ott tartunk, hogy barátnőm minden este sír miattam mert minden apróság már kiborítja, aztmondja mindig, hogy nagyon szeret, de nem bírja ezt és inkább lehet jobb lenne szakítani..valami megoldást szeretnék találni amivel ezen tudnék változtatni, mert tényleg totál hülyén érzem magam..

18/f


2012. febr. 29. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el valahova, szerezz neki meglepit.. Várd haza romantikus vacsival vagy nem tudom, te ismered, te tudod, miket szeret. Vidd el oda, ahol először találkoztatok, megismerkedtetek, vagy oda, ahol az első csók elcsattant. Vagy elvezetheted egy körútra, ami magába foglalja a helyeket, ahol veletek kapcsolatos jelentősebb dolgok történtek. Remélem rendbejön!
2012. febr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én már ki vagyok, ezek nem lennének megoldások, úgy érzem ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor már fenyegetőzik...merthogy én nem jól mutatom ki hogy szeretem meg ilyesmi, ha meg mondjuk úgy vagyok vele, hogy nem érdekel akkor megvan ijedve, hogy én már szakítani akarok...komolyan nem értem
2012. febr. 29. 17:06
 3/9 anonim válasza:
Hasonló történt kettőnkkel is, aranyos tőled, hogy szeretnéd visszaszerezni és nem rögtön őt okolod, hogy hisztis vagy ilyesmi. :) Nálunk nem volt ilyen durva a helyzet, hogy minden nap kiborítsuk egymást, de előfordult, hogy egy héten akár 2-3szor is és bizony engem is megviselt és sokat sírtam. Mi is 10 hónaposak vagyunk. Mindkettőtöknek változtatni kellene a viselkedésén, te figyelj oda mi akasztja ki őt, próbálj meg azokon változtatni és elkerülni a veszekedéseket, neki pedig mondd meg, hogy legyen kicsit türelmesed veled szemben, mert neked ér annyit a kapcsolatotok, hogy változtass ezeken az apróságokon. Szerintem, ha mindketten szeretitek egymást érdemes együtt maradnotok, nálunk a szakítás nem is volt opció, bár igaz, hogy amikor én is kiborultam és sírtam akkor bánatomban már azt is felvetettem... :( Szervezzetek programokat, wellness, kirándulás, találkozzatok a közös barátokkal, ne csak mindig kettesben legyetek mert úgy könnyű mindig összeveszni valami apróságon.
2012. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az a gond már azt mondja neki nincs türelme mert mindig ő akar békülni, persze én nem így látom, az mondjuk igaz, hogy kevés program van mindig otthon ülünk szinte, de amikor ezt felhozom nem érti meg, hogy ez így nem jó..:/
2012. febr. 29. 18:11
 5/9 anonim válasza:
Próbáld meg elmagyarázni neki higgadtan, úgy hogy ne bántsd meg és ne kelts feszültséget. Mondd meg, hogy te hajlandó vagy változtatni bizonyos dolgokon, de neki meg türelmesnek kell lennie és nem mindenen kiakadni.
2012. febr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sosem emeltem fel a hangom és sosem veszekedtem higgadt vagyok, néha már úgy érzem legszívesebben dühöngenék de nem akarom elrontani, és hiába mondok akármit azt mondja nem lát változást érthetetlen, aztán meg ha nem szólok vagy valami akkor azt hiszi haragszok és egyből megijed, komolyan ilyen nincs..
2012. febr. 29. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ez a kérdésedet :)
2012. febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
17:06-os vagyok és egyet értek az előttem szólóval. :) Mutasd meg neki, hogy mennyire nem szeretnéd elveszíteni, jól fog neki esni. :)
2012. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő lehet az nem jó ötlet..:/ komolyan már kivagyok teljesen azt sem tudom mit csináljak mi lenne a jó, nagyon szeretem az biztos
2012. febr. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!