Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
A történet. Barátnőm elhagyott mert telebeszélte egy pasi a fejét, hogy jobbat érdemel nálam stb. Tény hogy az utóbbi időbe nem foglalkoztam vele eleget a sok munka miatt, de szeretem. Ő azt mondja hogy már nem meg nem akarja újra kezdeni, de míg nem beszélt a pasival semmi gond nem volt szeretett. A pasitól viszont nemhiszem hogy akar valamit mert külföldön van még fél évig és csak 1-2 hétre jár haza félévente. Mit tegyek, hogy hóditsam vissza?

2014. ápr. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mond el neki h te még szereted és zseretnél vele találkozni..
2014. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 Yamaha R6,R1 vagy Suzuki GSXR1000 tipusú motort és menőzz vele :) Szerintem beváll.
2014. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ha téged szeretet akkor anyival tiszteljen meg, hogy találkozatok és beszéljétek ezt át hogy miért is

És mond el neki, hogy az az idegen, semmit ne tudd rólad rólatok , hogy rá hallgason!

2014. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, sírtam is de azt mondja megérdemlem azért hogy nem foglalkoztam vele. Facebookon beszélgetünk, de legtöbbször veszekszünk hogy tele beszélték a fejét. Viszont van hogy elhív egy cigire hogy beszéljünk
2014. ápr. 7. 16:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem szeret meg nem hiányzom de ezt nem tudom elhinni... pasi előtt még szeretett meg zavarta hogy sokat dolgozok, hiányzom neki
2014. ápr. 7. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fütyibe!Hallgass a 2esre.Nem kell menőzni vele.Menő az amúgy is.Te meg jobban érzed majd magad.
2014. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ja :d ((én vok a 2-es))
2014. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!