Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igyekszem, de. Mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igyekszem, de. Mit gondoltok, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Korábban megcsalt a párom és én hiába bocsátottam, nem tudom elfelejteni a régmúlt dolgait. Nagyon szeretem, de nem tudok túllépni. Nem akarok szakítani Vele, de már rá sem tudok nézni. Nagyon igyekszem. De ez nem elég.

#szerelem #kapcsolat #megcsalás #hűtlenség. megbocsátás
2014. ápr. 8. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még ne add fel. Én ugyan ebben a helyzetben voltam, de rájöttem, hogy minket egymásnak teremtettek. Megint együtt vagyunk.:)
2014. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megcsalás alatt mit értesz? Szex, csók vagy több/kevesebb?
2014. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát drágám, ezt vagy elfojtod magadba, vagy szenvedhetsz a kapcsolatban ezzel a tudattal! Tedd fel magadban a kérdést: Tényleg szereted még ezek után is, vagy csak félsz egyedül lenni? Tapasztalatom van erről,szóval ha gondolod írj privátot bővebben:)
2014. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szeretem Őt. Nem csupán akkor mikor Vele vagyok.

Megcsalás alatt a sexet is értem.

Az a "lány" akivel megcsalt, ma is szembejött és végig mért, barátnőivel összenevetgélve, s félhangosan ( szemembe nézve) azt mondta: akit egyszer megcsalnak, másszor is meg fognak.

...

nem tudok a páromra nézni, ha hozzám ér ... Mintha őt simítaná...

2014. ápr. 8. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Szakíts.

Eleve nem kellett volna visszafogadnod, miután megcsalt...

2014. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fish1 ***** válasza:
100%

1. Általában egy ember akkor csalja meg a párját, amikor már valami hiányzik a kapcsolatból, már nem az igazi és van annyira gyáva, hogy a problémákat nem beszéli meg a párjával. Ha a probléma továbbra is fennáll, félre fog menni megint.

2. Ha már nem bízol benne, mit ér az egész? Saját magadat őrlöd fel ezzel.

2014. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet a helyzeted. Nem irigyellek. Miért csalt meg a párod? Beszéltetek erről?
2014. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Először azért mert "túl messze voltam", másodjára "mert vonzotta az új, izgalmasnak bizonyult számára egy másik lány", de hogy harmadjára miért azt nem tudom... Akkortájt sokszor emlegette a hedonizmust... Gondolom, ugyanolyan mondvacsinált dolg ennek is az oka. A megcsalás döntés.
2014. ápr. 8. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Kifogásokat én is tudok gyártani.

Nem értem, hogy miért nézted el neki, én kidobtam volna a p*csába.

Nem hogy még visszafogadjam.... : D

2014. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 2. szövege után én úgy vágtam volna ki a helyedben , hogy a golyói föld körüli pályára álltak volna
2014. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!