Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátom öccsébe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és 1,5 éve vagyok együtt a 2 évvel idősebb barátommal.De beleszerettem a nála 1 évvel fiatalabb öccsébe (nem az igazi öccse,2 család egyesülésével lettek testvérek,se az anya,se az apa nem azonos)de ők testvérként tekintenek egymásra.Neki nincsen barátnője.Eddig próbáltam meggyőzni magam,hogy nem vonzódok hozzá,de a héten egy közös családi program után az érzelmeim összezavarodtak.De nem tudom,hogy ő mit gondol,érez irántam.Hogy tudnám kideríteni úgy hogy ne legyen a végén veszekedés belőle,ne zuhanjak a 2 szék közé?Ilyen erős kötödéssel a bátyja iránt lehet esélyem nála,úgy hogy tudja,hogy a bátyja nagyon szeret engem? Mit csináljak? Nem tudom mit érzek most,össze vagyok zavarodva.

Csak normális válaszokat lécci!!



2014. ápr. 10. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
KURV4
2014. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, mert szerinted az úgy van, hogy majd ejted a bátyját, aztán össze jössz az öcsivel?: D Elég szép családi összezördülést tudnál így csinálni.

De azért gratulálok

2014. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szöszi lány ***** válasza:
Csak nem gondolod komolyan, hogy az öccse majd járni fog veled úgy, hogy a mostohatesójával voltál előtte? Szerintem szakíts a sráccal, mert nem őt szereted, viszont ha bepróbálkozol az öcsikénél, nagy esély van rá, hogy a földön landolsz.
2014. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó komoly ember vagy :D
2014. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mit csináljak? :O

SZILVÁSBUKTÁT, MERT AZT SZERETEM!



tudom h régi, de még mindig vna olyan hülye aki megkérdezi xd

2014. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A "szerelemben" is vannak tabuk, pl az öcsike. Szerintem vagy maradj meg a bátynál, vagy hagyd ott az egész családot.
2014. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hozz egy sört vagy kettőt :D tedd magad hasznossá
2014. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesen lassanként felnőttszerűség leszel. Az azzal jár főleg, hogy a tetteinket feltudjuk mérni. Illetve felelősek vagyunk értük. Cserébe szabad vagy. Én azt tanácsolnám neked, hogy ebben a szellemben gondold végig, mi lenne a helyes lépés:


Cselekmény, amit tehetsz, vagy nem:

Oka: Miért?

Okozata: Mi lett?


Hidd el, ha erőt veszel magadon, és kicsit háttérbe szorítod az érzéseket, meg a nagy feelingeket és a józan eszedre hallgatsz, akkor fogsz a legjobban eljárni.

2014. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbáld meg, max lepattint
2015. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!