Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit tegyek? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ( hívjuk D-nek) aki általános 7-ben egészen nyolcadikig az osztálytársam volt majd ahogy gimnazisták lettünk más más osztály lett ugye. Eddig nem akadtam semmi olyan jelre, hogy össze akarna velem jönni vagy valami, mert csak piszkáltuk egymást mint ahogy mindenki szokta ebben a korban. Nyáron néha néha rámírt ha internet közelében volt. hogy mi van velem meg ilyenek. Mondtam neki hogy hova vettek fel, rá egy évre az én osztályomba került (ő is abba az iskolába lett felvéve csak másik szakon) . Azóta szülinapomkor rózsákat, csokikat kapok. Nagyon figyelmes velem szemben és ez már akkor is zavart. Körülbelül fél éve kérdeztem meg a legjobb barátját ( ő lesz C ) aki általánosban szintén az osztálytársunk volt, hogy most mi van a D-vel, tényleg azt akarja amire gondolok vagy beképzelem. Erre C elmondta az igazat amit sejtettem. Hogy már régóta szeretne D velem járni, és eddig úgy gondolták, hogy nekem eddig még ez nem esett le. ( nem árulkodók az ajándékok, áá). Elmagyarázott pár dolgot C, hogy valószínű szomorú lenne D ha megmondanám neki hogy nem akarok tőle semmit sem és egyébként is labilis személyiség, bár ezt nem mutatja ki nyíltan. Nem akarom megbántani D-t, de zavaró, hogy kísérget, néz, ajándékokat ad és főleg az iskolában... Ha meg elfogadnám ezt a dolgot D-vel akkor meg úgy gondolom becsapnám őt mivel én nem szeretem... Amúgy is megesküdtem magamnak jó régen, hogy nem fiúzok és ezt felrúgni nem akarom.

Szerintetek mit tegyek? Megbántsam vagy inkább csapjam be?... Inkább nem csapnám be, nem is vagyok olyan ember, de nem akarok "láncok között lenni"

Segítség?



2014. ápr. 10. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is jön be, kapcsolatot sem akarsz akkor nem is értem mi a kérdés, ne csapd be hanem mond meg neki szépen hogy te csak mint barát/haver/osztálytárs tudsz rá gondolni
2014. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz semmit jelezd neki, jobb mintha később lenne nagy pofára esés
2014. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Èn is erre jutottam, de eléggé labilis a fiú. Nem akarom, hogy hülyeséget tegyen... Viszont engem meg ő tart vissza. Minnél előbb le kell rendeznem csak nem tudom hogyan...
2014. ápr. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!