Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha a nő idősebb egy férfitól?

Figyelt kérdés
23vagyok a barátnőm 28, de minket ez hidegen hagy, egymásba szerettünk. A többiek elég savanyú képet vágnak ha kikérem véleményüket. Nekünk ez nem akadály... csak tudni szeretném, hogy az irigység miatt van ez, vagy hogy nem vagyunk normálisak :D

2014. ápr. 13. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen már felül emelkedhettél volna ezen tesó. :D Próbáld meg leszarni mások véleményét :)
2014. ápr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább irigység.
2014. ápr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

jól van,csak ne csodálkozz majd ha hirtelen apuka leszel 1 éven belül.

és irigyli a halál,amikor 30 évesen is simán kaptam 18-22 éves feszes csajokat.

2014. ápr. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem semi gond es a 2 ev korkulonbseg szerintetek sok?
2014. ápr. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Semmi gond nincs vele. Ismerek egy olyan part, akik kozott 10 ev a kulombseg.(bocs a helyesirasi pontatlansagok miatt , de telefonnal irok)
2014. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nekem a gyerek nem gondd, én a jövőt nézem, szeretnék már egy kislányt... csak jelenlegi helyzetünk nem engedi meg... amúgy Köszönöm mindenkinek, a biztatásokat!!!
2014. ápr. 13. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont így vagyunk a barátnőmmel!

Csak én most leszek 21, Ő 26....

A gyerek miatt ne aggódj! Ha a te 24-25 vagy a barátnőd 29-30 az szerintem ideális.... Mi is így tervezzük kb. a gyereket. Én is kislányt szeretnék majd :)

2014. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is egy kislányról álmodok a jövőben, de kisfiút is szeretnék...
2014. ápr. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!