Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, milyen gyakran talalkozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, milyen gyakran talalkoztok a baratnotokkel?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakran igenylitek,hogy lassatok? ha mar nem a kapcsolat elejen vagytok.

2014. ápr. 13. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne akkor minden másnap.De a legjobb lenne minden nap.
2014. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor csak lehetséges.

Legtöbbször 2-3 naponta a hétvégéket javarészt együtt töltjük általában péntektől vasárnap estig vagy hétfő reggelig, mert ha délutános vagyok akkor hétfő reggel én viszem barátnőmet suliba, vagy kikísérem a buszhoz, és úgy megyek haza én is.

Hétköznapokon ha délelőttös vagyok majdnem mindennap találkozunk ha délutános vagyok akkor sokszor elém jön hogy onnan mehessünk haza együtt hozzánk akár vagy hozzájuk hogy az éjszakát együtt tölthessük.

Ez változó igazából, attól függ hogy érünk rá.

2014. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Együtt élünk... :D
2014. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Minden nap
2014. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naponta álltalában délutánonként:)1-2óra sokmindentöl függ sajna:(+ a hétvége.
2014. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!